Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Test PAP , ptr. fetele din Ro


Recommended Posts

Dragelor probabil stiti insa daca nu........, vineri am aflat ca in lunile nov-dec. in Ro este o campanie de prevenire a cancerului uterin asa ca in aceste luni testul papanicolau se face gratuit ptr. toata lumea- binenteles la indicatiile dr. ginecolog. Singura restrictie e ca anul acesta sa nu-l fi facut gratuit-pana acum. Deci, daca va intereaza sariti pe medicii vostri...... Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
pai eu il fac la ginecoloaga la care merg eu mereu, la dr. Banciu care avea cabinet la Sp. Schuller si acuma s-a mutat pe undeva prin vest, pe la Aurora. acusi mi-am adus aminte ca nu plateam de fapt testul PAP (si nici consultatia) daca aveam trimitere de la medicul de familie. eu vreau sa merg saptaman asta. ce zici? alina,don'soara Alex si bb Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In cazul asta, Alina, imi pare rau, nu ar fi fair-play fata de dr. mea sa merg in alta parte. Iar la dr. mea la cabinet sigur nu e gratis, dupa cum nici consultatia nu e gratis (e 300.000 lei), poti avea orice trimitere..., nu lucreaza cu casa de asigurari.Dar testul PAP nu am vazut sa se faca acolo, poate nu stiu eu... In ce consta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...