Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cris - [flo][flo][flo][flo][flo] Veti fi bine, voi doua, va veti una pe alta, fii puernica. Cam asta imi repet si eu mie insami. Stiu cum e sa-ti vezi fetita topita de dragostea pt un tatic ... ce nici nu o observa ... dar viata merge inainte ! [flo] Eu insist foarte mult sa aiba o relatie apropiata, o trimit eu pe fi`mea sa traga de el sa se joace cu ea, stiu ca la asta tanjeste asta mica, nu el, o pun sa-l sune ca stiu ca isi doreste foarte mult sa vorbeasca cu "tati-meu" ... Ii repet ca o iubim foarte mult, o pregatesc intr-un fel pt ce va urma, iar orice ar urma, ea trebuie sa stie ca e foarte iubita. Atat. [pup][pup][pup] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un pic off topic: stiti care e culmea? Acum nu le pasa, sunt mari si tari, dar sa vezi peste vreo 30-40 de ani ca unii se vor intoarce spre copii cu coada intre picioare. Stiu un caz care si-a lasat copii balta cand era destul de mici (si-a vazut de viata lui vreo 50 de ani), dupa care la batranete, singur, a venit pas-pas la unul dintre copii (celalalt n-a vrut sa mai auda de el) cu diverse cadouri, ca sa nu moara singur probabil. Ma rog, de mila, de sila (era totusi tatal lui), mai pentru cadouri, l-a primit si in ultimii ani de viata a avut la cine sa vina in vizita si a fost ingrijit de copilul de care nu i-a pasat la tinerete. Fosta nevasta, care s-a chinuit singura sa-si creasca copii murise deja, daca nu ma insel. Ar fi meritat sa ramana singur? poate, dar... presupun ca daca nu lasi un caine sa moara de foame pana la urma iti ierti si parintele, desi ti-a facut rau. Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina, te inteleg atat de bine... sunt in aceiasi situatie ca si tine barbatul meu , sau mai bine sa ii spun fostul ... capricorn cu acelasi trasaturi de caracter ca al tau, a gasit marea dragoste la Tmisoara si imi spune senin ca intre noi nu mai este nimic de 2 ani[bang] Acum astept sa plece si eu o sa raman cu o fata de 1 an si 5 luni, pe care el nu a dorit/o, dar stiu ca trebuie sa merg mai departe pentru fata mea. Doare, doare si nu imi vine sa cred ca am iubit un asa om, in fata lui m/am umilit, am plans si el imi spune ca:" mortul de la groapa nu se mai intoarce". Apai asa sa fie si sa faca bine sa nu isi aduca aminte peste ani ca are o fata . Stiu ca durerea se estompeaza in timp si acum vreau ca timpul sa treaca foarte repede, dar din pacate trebuie sa astept, nu poate fi totul asa cum vrem noi Cati & Timeea (20 martie 2006 ) A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, doamne, ce poveste trista.... adevarul este ca probabil e momentul sa mergi mai departe, sa-ti vezi de viata ta. parintii mei au fost mai mereu mai mult despartiti (desi in aceeasi casa), iar eu de mica mi-am dat seama de asta, si imagineaza-ti ce era in sufletul meu... chiar nu mai cred in casniciile de dragul copiilor... imi imaginez (de fapt probabil ca nu-mi pot imagina)cat ti-e de greu, dar sunt sigura ca esti o femeie puternica si vei trece candva peste acest moment din viata ta. iti urez numai bine si sper sa mai intri sa ne mai spui cum iti mai merge. te pup. anda, mami de bb vladut [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685"] povestea nasterii [/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/andasro/album/576460762344320478"]astia mi-au luat motul![/url] [url="http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;28/st/20051118/n/vladut/dt/8/k/8b12/age.png"] varsta lui vladut [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca te consoleaza cu ceva, o sa guste si ea din "norocul" peste care a dat. E bine ca esti furioasa, asa cum zicea si Miss Parker, asta iti da forta sa tai raul din radacina. Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, tot am stat si m-am gandit daca sa-ti scriu sau nu. Pe de o parte citesc si-mi zic ca e normal sa fii furioasa, ca e normal sa simti ce simti, ca e normal sa-l judeci acum de la a la z si sa "recapitulezi" totul de la inceput, ca e normal sa-ti "reprosezi" ca iubesti prea mult, etc......si ca ar trebui sa fii lasata "in pace" si sa te descarci! Pe de alta parte trebuie (sa incerci) sa devii constienta ca drum de intoarcere nu exista!!!! Va trebui sa spui STOP trecutului si sa privesti (si) in viitor. Spui ca incerci sa faci totul pentru a-ti salva casnicia. Nu o poti salva daca EL NU VREA!!!! Poti tu sa-i promiti marea cu sarea si sa-i ceri iertare pentru toate facute si nefacute, dar daca EL NU VREA, degeaba! Si nu incerca sa gasesti ACUM raspunsuri la toate intrebarile! Lasa timpul sa-si faca treaba! Chiar daca acum nu vezi CUM, lucrurile se vor aseza in timp! Ai sa vezi![:)] Trebuie doar sa ai rabdare (chiar daca e greu) si sa lasi lucrurile sa curga de la sine! In timp se vor rezolva toate! In bine! Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...