Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

natasa, sa ne intelegem... nu am facut copilul ca sa il tin legat de mine este fata mea si nu vreau nimic de la el, asta am spus din momentul in care am aflat ca sunt insarcinata a hotarat ca nu mai reprezint nimic , atunci totul este ok stiu ce trebuie sa fac ... pe ce cale sa o apuc pana acum a sta bine mersi langa mine si a facut planuri pentru noi, dar se pare acest NOI a disparut la aparitia altei femei... nu port pica nimanui asta a fost dat sa se intample si inca ceva nu vreau ca toate femeile care or sa apara in viata lui s/o cunoasca pe timeea... asa cum nu a dorit/o nici sa nu se laude cu ea (seamna foarte bine cu el si asta il face sa fie mandru de ea) Cati & Timeea (20 martie 2006 ) A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Trebuie sa ma gindesc la viitor. Trebuie sa termin cu lamentarile. Trebuie sa fiu puternica. Rog un moderator sa imi inchida postul. Voi mai scrie cu siguranta pe forum. Doar ca vreau sa inchid acest capitol al vietii mele. Acest mic hop sa il dau la spate si sa merg mai departe. Multumesc mult fetelor. Nu m-ati ajutat mult. Ci m-ati ajutat enorm. Recunostinta maxima. [flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...