Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vreau sa simt !


dana d

Recommended Posts

Sunt bucuroasa sa va anunt ca, pana la urma am nascut tot prin cezariana, si nici macar cu anestezie partiala, dar nu ma mai sint frustrata de lipsa din experienta a unei nasteri naturale. bineinteles ca o curiozitate tot mai am, dar stiu sigur ca nu o sa mi-o satisfac pentru ca mi-am legat trompele fiind a doua cezariana. Papusa mea, Ilinca, are acum 4 luni, a avut 3,5 kg, Apgar 9. Refacerea dupa operatie a fost mai rapida decat prima data, dar operatia in sine mai cu peripetii. mai intai am facut tahicardie de frica, apoi m-am trezit din anestezie mai devreme, ma coseau si aveam tuburi in gat. Inchipuiti va ce am simtit, pe langa durere, panica, senzatia ca nu pot sa respir. Pe urma a fost bine, nu am avut dureri mari, am fost mai curajoasa decat prima data la sculatul din pat,mi-a scos firele dupa trei zile si am plecat acasa cu odorul. Va doresc si voua, celor care urmeaza sa nasteti, sa treceti usor peste eveniment si sa aveti copii sanatosi ca asta e cel mai important. Dana http://community.webshots.com?user?danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...