Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar sex in timpul sarcinii?


dana d

Recommended Posts

Inteleg ca nu e contraindicat dar aud ca sotii se tem sau nu mai au chef...? Al meu nu are asemenea ganduri iar eu... as mai fi avut din cand in cand[xinpat]...Acum nu mai sunt femeie ci doar mama si viitoare mama? Poate e mai sigur asa, dar sanatatea lui? Va[pup] si astept cu nerabdare raspuns. [asia] [grup] Dana mama lui Alexa si viitoarea lui ? Ana?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga Dana,daca medicul nu ti-a interzis,sarcina merge ok iar tu si sotul aveti chef de[xinpat]faceti-o fara probleme.Eu am facut-o pina in ultima zi de sarcina,barbatu-meu a avut chef iar eu la fel.Deci distractie placuta!!![pup][pup][pup][flo][flo] Corina si Anna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie tot in ultima luna mi-a zis sa ma opresc. Daca sarcina decurge normal nu ai de ce sa te temi, eu stiu ca intr-o sarcina normala contraindicatiile apar abia in ultima luna. Dar bineinteles, cel mai bine e sa ceri ok-ul doctorului. Sarcina cat mai usoara! Andreea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, mai, multa lume se uita, dar putini vorbesc! depinde de parteneri, desigur, dar se poate, chiar pana in ultima luna, si e minunat, caci dorinta e mult mai mare, iar rezultatele sunt spectaculoase... pentru amandoi! sanatate si ... distractie placuta! Daniela si bb Anda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma numar printre cele care au facut sex pina in ultima luna, neavind nici o "piedica" din partea medicului, ba chiar am avut un apetit sexual mai ridicat pe perioada sarcinii in ciuda jenelor care-l incercau pe sotzul eu. Asa ca, daca nu va interzice medicul, va urez spor la treaba!![xinpat] Un An Nou fericit! Carmen si Ionut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am si io o intrebare, cu referire la acest subekt: inteleg ca daca nu exista contraindicatii speciale din partea dr, atunci poti sa faci sex pina inainte de nashtere. Dar, nelamurirea mea este: contractiile din timpul orgasmului nu dauneaza sarcinii? Adica nu sunt tot contractii, care pot dauna bbului?!?!? Nu rideti de mine [hopsieu] intreb si eu..... danat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca aceste contractii nu dauneaza,bebe e bine protejat.Iar pentru cele care se apropie de termen este chiar indicat[xinpat],cica sperma inmoaie colul(se numeste metoda italiana).Acum poate ca sint unele femei la care metoda a fost de folos,eu una am depasit termenul cu o saptamina,cu toate ca o faceam zilnic la mine nu a functionat. [hia] Corina si Anna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...