Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Modovei (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[8D] cum ne-am nimerit la nume! Cred ca am sa pot maine seara, doar daca nu o puneti prea tarziu, am sa stiu mai bine maine. Am vazut-o azi tangential pe Ianusca, banuiesc ca luati legatura si cu ea, sa vina, nu? Adriana, cantar din asta este si la Medica, in centru, vis-a-vis de Petrodava. E tot 2 RON. L-am folosit si eu, si am sa ma tin de el din cand in cand, macar atat daca la dr nu prea ajung. Merge cu patru fise de 50 bani. Laura foarte frumoasa camera! Si e cu atat mai frumoasa cu cat ati muncit voi la ea! Felicitari! Dana, mama mea e din Iasi. Si da, am facut ardei si am mancat de parca nu mai mancasem in viata mea! Referitor la Sf. Maria, la noi, in Moldova, maine e Maria mortilor, se fac praznice, etc, si pe 8 sept. se ureaza "la multi ani", se bea si se chefuieste. In sud e exact invers! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor!!![:D][:D] draga laura,trebuie sa primesti si de la mine urari[bis],cat de frumoasa a iesit camera!!!arata superb ,asa ca aduu copiii acasaaaaa.[:D][bicla] poate pe la anul ne apucam si noi de cam micutei noastre,dar mai studiem[8D] . adriana ,buna propunere cu intalnirea maine,sa beeeemm[alcool](glumesc)sau nu,asa ca sa vedem cum ne intalnim,ca pe la sf. sapt fug la tara la niste prieteni,poate chiar de joi,apoi ne mai adunam pe acasa pana pe 31 aug cand fugim la maaaaareeee.[cool] andreuta,mai mergi la sala?,cand fuge vera in concediu?? va pupi si astept sa ne vedem si mai lasati papa[papica][hia] fetelor ca uite ca va face cantarul,va sperie!!!!!!!![indecent] [grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, da' tu pe unde umbli, de numai zici nimic? Cristina, ce inseamna tarziu la tine? Eu zic pe la 19:30, cel tarziu 20 sa ne vedem, ca ati vazut ca ne lungim la vorba. Criss, da' ajungi tu pana seara de la Iasi. La ce ora ai programarea? O iei si pe Iully de mana si veniti. Mai ramane sa stabilim locul - ca vremea asta e cu toane; la Gr de Vara mi-a palcut si e si acoperit, daca ploua ne bagam acolo. Mira, tu n-ai vrea sa vii? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora scoate capul din cutie [:D] Eu nu stiu unca daca voi veni,mai vedem,va anunt maine.Sunt necajita,Ana are deja 8 zile de antibiotic si tot mai are chestia aia alba pe amigdalite,ma voi duce cu ea la hemeopata,imi pare rau ca asta trebuia sa fac din prima [bang] Carmen eu nu ma mai stresez cu mancarea,mananc orice,oricand si oriunde,bun sa fie [:D] Adriana inca nu stiu ce voi face dupa amiaza,poate obtinem o programare la dr hemeopata de langa tine. ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, imi pare rau de Ana - ce sa zic? poate nici nu era puroi ce are ea acolo. Daca mergi la homeopat, o sa-ti dea sigur altceva si-o sa zica ca nu era nevoie de antibiotic; pe mine ma certa doc. noastra homeopata cand auzea ca i-am dat Larei supozitor, ce sa mai zic de altceva ca antib. Lara doarme acum, cred ca nu vom iesi afara mai devreme de ora 4, deci daca esti prin zona pe la 4-5 da-mi un bip. De ce nu poti veni maine? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe-aici, fetelor. Eu nu pot veni maine mai mult decat sigur, imi pare rau. Dar sa beti si pentru mine o bere...si sa si mancati ceva musai! [:)] Dana, imi pare rau ca nu e bine Ana ta, aveti grija! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, vezi ca surorile noastre au facut rost de filmul de care ziceam eu - THE WHITE MASAI -, ala facut dupa INDRAGOSTITA DE UN MASAI. se uita mada duminica la el si poate ma duc si eu zille astea sa i-l fur ca de cand astept sa-l vad. Dar unde ati fugit toate?v-ati dus la plimbare ca a ieist soarele? http://tt.lilypie.com/FAbYp3.png- ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa unde ati fugit fetelor?????? sa ma anuntati si pe mine maine ,cand si unde merem la [berica][berica]daca se poate. am si eu o mica intrebare,ati dat pate ,de oricare,la copii de aproape 2 ani???la mica mea,incerc sa ii dau cam de toate,cate putin,dar cam de toate,dar pate mie imi place si stau in dubii,daca sa incerc sau nu.......si de care? va pup [grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...