Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Modovei (29)


Recommended Posts

Hai mai Dana eu nu sunt vorbareata ? [:D] . Pai daca nu sunt eu fiti voi mai vorbarete ca mie imi place sa va citesc [:D]. Lasand gluma la o parte nu prea mi-a trecut dar ieri am fost la dr de familie si mi-a dat niste remedii homeopate. Eu nu prea cred in acest fel de tratament dar cum dr Nutu e plecata in concediu nu prea am ce face si incerc si asa. Oricum am avut o stare tare nasoala, nu puteam sa adorm. Sotul meu mi-a spus ca imi cumpara un pampers [:D][xx(] . Dana tu nu ai o ... cum sa-i spun ... o afectiune mai mare pt unul din copii? Chiar ii iubesti la fel de mult pe amandoi? Iar imi trec prin cap fel de fel de ganduri [bang][bang] . Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/c7OUp3.png"] bb2 [/url][fetita] si [url="http://b5.lilypie.com/A099p3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
saluti fetele!!!! draga ianusca,super sunt pozele[foto],grasunu tau e cel mai scump iar despre tine ce sa mai zic,esti o mamica sexy [bis][olala][olala]care arata tare bine!!!!abia astept sa ajungem si noi la mare si sa-mi expun si eu suncileeeee[8D][:D] criss draga ai mare grija cu maseluta si dute la un stomatolog,eu ma duc la o cunostinta care e tare dulce,e tinerica si are cab. vis a vis de laguna ,un pic mai sus,urm. bloc si sa stii ca e draduta tare,timofte angelica o cheama.,si cand iti vedem burticaaaaaaaaa!!!!!![gravi][gravi] in rest caldura mareeeeeeeeeeeeee,ce faceti voi feteleeeee???? [grasa][grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss pai nici sa turui pe aici de una singura [batcap] in legatura cu afectiunea...nu stiu,pot sa spun ca sunt un pic mai tare 'legata' de Ana,pt ca am stat non stop cu ea,posibil si din cauza ca e mai mica....Daca la mine e asa,nu e musai ca la tine sa fie la fel,depinde mult si de copil,eu am avut si probleme cu Ana cand era mica,sarcina dusa greu(multi care ziceau sa renunt la ea,dar am luptat si spre norocul nostru a fost si fetita) si sunt sigura ca si asta e un motiv. ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss eu stiu ca in general nu e recomandat sa porti nici rochie si nici pantofi albi la o nunta, albul fiind rezervat exclusiv miresei. Dar eu am vazut, insa, destul de multe persoane care purtau alb, asa ca ramane la latitudinea fiecaruia. Eu nu sunt asa vorbareata fiindca am mult de lucru, va mai citesc asa, pe sarite, da' n-am intotdeauna timp sa raspund. Plus ca circul mult si, cel putin azi, m-a batut soarele in cap, la propriu [mariaj], asa ca nu prea sunt in apele mele. Acusica trebuie sa merg pana la politie si mi-e groaza, si de aglomeratie, si de tot. Plus de asta sunt foarte stresata ca vineri am examen cu politia la condus si nici nu prea am timp sa fac chestionare, asa ca sunt contratimp mereu! Va pup, ne vedem maine, de acum! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faci crisss???vrei sa te imbraci in alb la nunta,ar fi frumos ai sa fi o graviduta [gravi][gravi]frumoasa si iti pui niste accesorii colorate sau biju tipatoare si gata,stii ca se tine si civila la biserica??abia astept sa dantuiiiim......dar mai intai trb. sa mai fac un pic de miscare sa slabesc un pic ca mor de cald si transpir mult[pic][hia],nu urat dar mi se lipesc hainele pe mine si apoi sa nu-mi pocneasca rochia la nunta pe burticaaaaaaa[bang][q] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! In legatura cu data, Dana sper sa ai dreptate(sa fie 24). As vrea eu cat mai repede, dar dr are o problema pe 23 si nu vreau sa se intample pana atunci, sau chiar atunci. Mi-a zis sa stau cuminte, sa nu se declanseze mai repede. Joi il sun sa vad cum ne intalnim vineri dim sa-i 'dam drumu'. Ieri am vb cu Iustina si Ian- superminunati copii vorbareti. Lora nu ma apucase plansu' ca tocmai terminasem o tura, ca vorbisem cu dr de dimineata si mi-a dat vestea ca nu va putea joi sa ma asiste. Are ceva probleme cu sotia lui, asa ca sper sa fie vineri si sa termin odata sa vin si eu acasa......[:D] Oricum voi da de stire cans va fi momentul. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...