Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina a , nu stiu ce scrie pe certificat dar stiu pe cineva care a asteptat si 6 luni dupa el. Din pricina asta a avut probleme si cu vaccinul ca atunci nu aveai posibilitatea sa-ti cumperi tu. Cum e printesa? Doarme Matia de 2 ceasuri. In sfarsit, daca mai continua mult cu agitatia nu stiu ce faceam cu el. Iese soarele. Putem iesi la plimbare. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc de raspunsuri.daca stau 6 luni dupa ei ma impusc!...in septembrie vroiam sa mergem in ungaria.ea e bine ne luptam cu anemia pe care a avut-o de la nastere dar in rest creste bine,avem 4700.e cuminte si comunicativa,deja fiecare sunet al ei imi spune ceva.acusi avem 2 luni si de azi intr-o saptamana e si botezata.morala cred ca timpul trece prea repede[:D]. miha daca mai iei lagatura cu mamica care a nascut acolo intreab-o te rog ce scrie pe certificat la locul nasterii. gabi tebuie sa-mi depun actele pt indemnizatie in timpul celor 142 de zile care la mine se cam apropie de sfarsit[bang].sunt nesimtiti nu gluma! alina si bulina Elisa [zana](20 iunie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutarica, va scriu de la maica-mea pt ca al meu calculator nu e disponibil [:D] Am ratat-o pe Alina care a plecat deja ,distractie maxima si un drum lipsit de neplaceri ! Pe Marii nu le-am felicitat,asa ca LA multi ani! acum. Pe Clau am vazut-o sambata seara in jurul blocului ,era cu Raul.Am dat din maini ca o inecata dar ...nimic,nu m-a vazut. Alina.a am sa-i spun Dianei de problema ta .Ea are o cunostinta care a nascut la Szeged. M-am intalnit si cu Miha si familionul,jumate din ei raciti.Sa va faceti bine curand! Eu sunt ocupata cu scoala de soferi,fac pe teste si ma chinui sa pricep ce si cum [:D].Vorba aia:nu e greu dar nici usor.Mi-am imbolnavit familia cu indigestie...am facut o salata de vara cu rosii si probabil ca erau stropite cu ceva naspa.Oricum spal si fructele si legumele la greu dar se pare ca nu a fost suficient.Mel a fost prima cazuta la datorie,a vomat saraca si linguritele de apa pe care reusea sa le bea.Apoi a urmat Ovi,a doua zi si eu a treia [:D]Acum ne-a trecut. Cam atat.Ma gandeam ca va gasesc la un alt capitol dar se pare ca ati luat pauza si voi. Carmen si[majoreta] Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"] POZE [/url] [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina a i-am scis tipei pe mail, ca acum locuieste la Germanica cum iti raspunde iti scriu. Sunt atat de racita ca nu mai pot. Gabi ce bine de tine ca te invita soacra la masa. Pe mine nu ma cheama nime decat la Pasti si la Craciun. Ufff ce-as fi vrut sa nu mai port si grija asta astazi. Flavia? Alina33? Anca? Nico? Maria Rubi te-ai suparat pe noi? Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare! Si Vlad al meu are muci si tuseste binishor. Ne-a dat d-na doctor sumetrolin si colargol pentru nasuc. Dar nik, nici o ameliorare. Maine pun castravetii la murat, ca azi i-am procurat. Le-am cautat si eu papuci la amandoi puii mei, si se pare ca trebuie sa ajung si eu pe la sanicolau, dar nu stiu unde e exact. Va sun eu pe careva daca e cazul. Desi pentru Vlad probabil ca nu gasesc, ca si el e mai bufli la picior, ca Matia. Miha si Matia, sa va faceti bine si sa va odihniti. Vlad doarme deja, Iulia e la Alba. Ma duc si eu la tv dupa ce mai strang din casa. I-am cumparat ieri carucior lui Vlad, ca ala ce-l aveam era distrus rau de tot, imi era rusine sa mai ies pe strada cu el. Am luat unul ieftin, oricum. De cand l-am adus acasa pe pitic mananca de rupe, e la recuperari. La Alba a fost in greva foamei. Noapte buna. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! Bey gagici da' ce-i cu aerul asta apatic in zona????????Trezireaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Matia si Vlad [pup] si multa sanatate!Sa va treaca repede raceala! Miha sanatate maxima si tie![pup] Ada castraveti zici?Eu mi-am pus bulion in week-end....castravetii urmeaza[:D].... Carmen ma bucur ca v-a trecut indigestia si ca sunteti ok toti 3 acum![pup] Spor la invatat pentru scoala de soferi! Gabi voi ce-ati facut in week-end?Ati numarat bani sau ati facut prunci?[pup] Ce mai face tiza mea?Cum sta cu dintzocii? Flavia???Sunteti bine?Poate reusim maine sa iesim la plimbare....Gabi vii si tu???Ildi?? Clau?Diana?Sunteti bine??? Iaca Miha ca uitam sa-ti raspund[:D]: cum ne-am descurcat in Slovenia?Fffff bine.Majoritatea stie engleza pe acolo asa ca am putut comunica cu ei fara probleme. Mancare ne-am cumparat de acolo, adik ne faceam cumparaturi in supermarket-uri si apoi ne gateam(ca doar de aia am vrut sa stam in apart. sa am unde sa le fac mancare la termite[:D]). Etichetele.....pe unele pricepeam ce scrie ca semanau cuvintele cu ale noastre(de ex. paprika la ardei, krumpi la cartofi....si oricum la legume si la fructe erau puse etichetele la fiecare ladita cu eticheta ei), la alte etichete mai gaseam in engleza si iarasi ne lamuram....si la care nu gaseam ce ne trebuia le intrebam pe vanzatoare unde gasesc asta sau asta ce este[:D]....si acolo crede-ma ca erau extrem de amabile si dragute si nu te repezeau ca la noi.... Gazdele de la mare nu stiau prea bine engleza, in schimb stiau italiana si ne mai intelegeam cu ei....[:D] Na fug la culcare....noapte somnoroasa tuturor!!!!![pup] Eu [url="http://www.pufymic.info/thumbnails-37.html"]Gandacii[/url] [url="http://picasaweb.google.com/pufymic"]Chestii[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]AJUTATI-O PE SONIA![flo][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No ceau! Nuuuuuuu m-am suparat, asa moaca de suparacioasa am eu, aaaa Miha? Numai ce ne-am intors de la o nunta in Salonta, am fost si cu Mara ca n-am avut cu cine sa o lasam....noroc ca a fost tare tare cumintica. Mai avem pe 1 sept o nunta, sa vedem cui o lasam ca nu o mai car pana la Beius de data asta. In rest sunt cam stresata ca, dupa ce i-a trecut raceala, acum a inceput sa faca un zgomot asa ca de magarus cand inspira. Am fost cu ea la pediatru si cica asta e unul din semnele pt laringita, dar pe celelalte nu le are:tuse, febra, raguseala... Numai ca asa ma sperie cand face, parca nu poate sa traga aer in piept... Acum se ridica in patru labe si sta asa si se balangane inainte si inapoi vreo cateva secunde dupa care pica pe burta [:D] Nu stiu ce sa mai zic, n-am nici eu inspiratie... [pup][pup][pup][pup][pup] [mamica] de [bibe] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Miha, multa sanatate si tie si lui Matia [flo][pup] Ce face Aleps?[pup] Ada, sanatate mult si lui Vladut [pup] Alina, traiesc, numai ca nu prea bine [alcool] Week-end-ul asta nu m-am prea odihnit din cauza de sot in convalescenta. I-a iesit un frunc in ureche si are bietu niste dureri de nu-i adevarat. Sambata seara a fost la urgente si bine ca s-a dus ca a iesit aproape de timpan si ii face presiune pe el. Asa ca acum are si tratament, dar durerile tot nu dispar [bang] Raulica e bine, din ce in ce mai smecher si mai cuminte. Ati inteles ceva? smecher cuminte [:-)))] Mor de dragu lui ca acum are o noua placere...sa umble prin casa cantand [:-)))] Oricum nu stiu ce canta, dar e dulce foc. Si mai nou incearca sa devina cat mai independent. Nu mai are nevoie de ajutor ptr nimic, doar daca nu se descurca. Imi place cum ne spune "lasa-ma ca-s baiat mare si ma descurc"[:-)))] Mai am 2 saptamani si intru in concediu [bis] Abia astepttttttt, desi anul asta saltam deplasarile [alcool] Asta e, se mai intampla. Bine de plecat pe la tara tot plecam...bine e si asa decat nimic. Intrebare [:D] Vineri mergem la cununia lu nasu nostru. Dupa cununie suntem invitati la masa. Spuneti-mi ar trebui sa le iau ceva cadou, in conditiile in care ei anul asta fac cununia civila si abia anul viitor nunta? si daca da, dati-mi o idee de cadou. Vor sta cu parintii miresei (au o casa imensa)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ioana mea se lupta cu maselele. e tare mamoasa, doarmen cu mine in pat...[bang]si nu stiu cum o sa o dezvat. Nu ma prea odihnesc din cauza ei ca ma inghesuie , trebuie sa stea cat mai lipita de mine. Are si ea ceva in ureche , ceva cojbite, i-am pus Otoclam ca alceva nu am avut ce sa-i pun , iar acum dimineata am vazut ca are un cosulet chiar la intrare in ureche. Ioana , nu am avut ce numara iar de facutprunci nu am avut cu cine ca Cipri a venit la 8 seara si sambata de la lucru. Am iesit la restaurant cu Ioana si niste prieteni. Cristina cum a fost la nunta? cat a rezistat Mara? Ioana venim si noi la plimbare acum dimineta. Carmen, cum merge sofatul? Dar instructorul cum e ? hai ca nu e chiar asa greu. Eu cand am dat examen , nu eram sigura de 3 intrebari dar am mers pe logica si am luat punctaj maxim. iar de invatat... am citit o data codul rutier si am parcurs o treime din testele care erau in ceva carte acum 11 ani. Clau, santate lui Claudiu. Nu si-a luat concediu medical?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...