Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (78)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
da ,vad ca merge se poate sa se stearga cand am umplut spatiul se scris ?La al treilea mesaj am crezut ca mi se sterge cand apas enter,am evitat sa mai bat enter. [alcool] ....poate pt ca scriu atat de rar??[:D] In orice caz vroiam sa spun ca m-am simtit f bine cu voi ,ca m-a bucur f mult ca am reusit sa cunosc o parte din voi ,pe celelalte data viitoare .Sunteti niste fete[ispita] nemaipomenite ,despre micuti nici nu am cuvinte ,asa copii nu am vazut in viata mea ,pe cat sunt de frumosi ,pe atat sunt de cuminti .Parca sunt din reclame. http://good-times.webshots.com/album/558730557ZKUnwM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iar s-a dus ....,nu-mi inchipui ce se intampla .... abia astept sa mai punem de-o intalneala cat mai repede ,poate de craciun .[:D] Alina tu pleci maine in concediu?Nu stiu daca a gasit Calin pagina hotelului de care spuneam ,eu azi m-am uitat si are oferte bune acum vara ,copii pana la 4 ani ,inclusiv 4.nu platesc ,intrare therme ,sauna ,halat ,bufet dimineata si seara ,toate sunt incluse in pret .www.hoteltherme.at http://good-times.webshots.com/album/558730557ZKUnwM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, bine ai revenit! Am rezolvat cu cazarea, adica ne-a rezolvat niste prieteni din Austria ai prietenilor cu care mergem[:D]. S-a uitat Calin atunci seara pe site la hotelul care ziceai tu si a zis ca-i super si locurile de joaca pentru copii sunt mortale.[cool] Flavia, mersi.[pup] Mersi si pentru chestia aia de la carucior, e exact ca si caruciorul, rosu.[;)] Maine noapte pe la 2-3 plecam, eu chiar ma gandeam daca ma mai culc sau nu maine seara.[:)]
[mamica]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][8**] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI MARIILOR [flo] [pahar] [s] N-am mai dat demult pe-aici, dupa cum v-am spus am zugravit bucataria si-am avut de smotruit la greu [curat],noroc c-a fost mami in concediu si a avut grija de David ca altfel nu terminam nici pana la Craciun . Intalnirea a fost super ,ma bucur v-am revazut pe unele dintre voi si am vazut-o live si pe Anto si Deni ,ca de dialogat nu prea am apucat cu nimeni , ca terminatorul meu n-a stat locului o clipa ,asta e... Ioana bine-ati revenit, ma bucur c-ati avut un concediu reusit ,fara incidente neplacute ,fara copii bolnavi , superbe pozele .Felicitari lui Nicolas pentru primul dintisor [bis] Gabi felicitari si Ioanei pentru maseluta . Lui David ii ies acum 4 odata ,dar fara prea multe probleme, putina maraiala dar acceptabil. Alinush concediu placut ,spor la impachetat ,drum bun ,relaxare cat mai multa ( cat se poate)[pup] Atat deocamdata ,numai am acces.... Ildi si [disco] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor, Gabi sau restul care ati fost la Oroshaza, cit costa biletul si cum e pe-acolo? Stiu ca s-a mai scris dar n-am timp sa caut. M-a sunat o prietena sa ma interesez ca vreau sa mearga simbata. Ei au fost la Gyula si acu vor altundeva. Poate mergem si noi... Alinush, concediu placut si relaxare maxima. Anto, ma bucur ca ai mai aparut pe aici. Imi pare rau ca nu ne-am intilnit. Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristinacsa a-ti fost duminica la strand? Flavia am fost si eu luni la Teba ,mai au si acum o gramada de bodyuri la doar 4 lei, am luat multe si pentru 3 ani ,cei sigur ii sigur...,altceva n-am luat ca sti eu ma aprovizionez din alta parte. Gabi te-am mai intrebat odata ,dar mai insist ,probabil n-ai vazut.In Sanicolau sunt mai multe modele de pantofi ,sandale..., sau un singur model cu toate numerele ,sau depinde cum nimeresti in ziua in care mergi? As vrea ceva mai inchis ca tot se apropie toamna. Carmen motociclistul nu-i al lui David , o fi al lui Raul , Tudor,Dragos. Probabil s-a jucat David cu el si l-a pus in carucior sau l-a convins pe motociclist sa faca o tura cu caruciorul "minune" sa vada ca-i mai fain decat pe motocicleta lui [:-)))] [pup] lui Mel carliontata ,cuminte si ascultatoare ca l-a lasat pe Dav id sa plimbe caruciorul ,ca uff Doamne tare i-a mai placut... Miha mai dar ti-a picat rau soacra la fiere [bang].Si eu ma simt destul de rau de cateva zile , ma doare capul ingrozitor (lucru neobisnuit pentru mine), am senzatii de greata(cu asta deja m-am obisnuit) si ma doare fierea ,ficatul prin zona aia , habar n-am ce sa mananc sa nu-mi pice greu. Sper sa-mi treaca daca nu tre ' sa merg la doctor ,ca altfel mor devreme.[:D].Dar eu o vad pe soacramea tot la 2 zile asa ca nu ma mir [poc]. Ildi si [disco] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, sper sa inti mai des pe aici. Ildi, de obicei comanzi ce model vrei din ce modele fac ei pentru ca nu au pe stoc. Eu cand am fost am gasit niste mocasini albi pentru Ioana. Aveau cate o pereche din fiecare nr. Intr-o saptamana sunt gata. Cristina biletul la Oroshaza costa incepand de la 1100 ft. de pers. [:)] daca vrei acces la o piscina cu sezlonguri , saune si toboganele spiralate e cel putin dublu, nu stiu sa iti spun exact pentru ca e in functie de ce optiuni doresti. Merge cineva la cumparaturi in Ungaria pana miercurea viitoare? Am ramas fara chilotei swimers.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...