Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cum v-atzi cunoscut Jumatatea????


Recommended Posts

Multi inainte,Parpalak!!! Povestea mea am scris-o la "calatoriile sufletului",subiectul"aventura plecarii din tara",caci daca va gaseam mai devreme pe voi,as fi scris aici!!!Acum nu are rost sa ma repet... Sa fiti fericite si...iubite toate viata!!! kiss!!!kiss!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ne-am cunoscut in studentie, el era coleg de grupa cu fetele de la mine din camera. Vreo doi ani nu l-am putut suferi[neand][zz][zz], ba, mai mult de atit, mi se ridica paru`n virful capului cind il vedeam! Asta pina intr-o zi cind toate de la mine fiind cuplate, am mers cu el mai intii la un chef, dupa aia la o plimbare si tot asa, pina inevitabilul s-a produs.[amoras][amoras] [hippi] Carmen si Ionut[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit cu atentie ce ati scris si cred ca va bat de la distanta cu "cea mai indelungata relatie" [mariaj]. Eu cu sotul am fost colegi de gradinita, insa relatia noastra de atunci nu a fost foarte " draguta" [box]. Ii spuneam totusi mamei ca eu o sa ma marit cu el!! Si asa a fost.....ceva ani mai tarziu. Ne-am reintalnit in clasa a noua, m-am tot legat de el pana in a zecea....pricepe greu baiatul dar si cand pricepe!![:D]. La 18 ani am dat admitere impreuna la aceeasi facultate si spre marea noastra fericire am si intrat, ne-am mutat impreuna [;)].......la 22 de ani ne-am casatorit, iar acum la 28 asteptam primul [copil]. Toata lumea ma intreaba daca nu ne-am plictisit unul de altul dar eu pot spune cu mana pe inima ca au fost niste ani minunati iar daca ar fi sa o iau de la inceput tot asa as face. Suntem mai mult decat sot-sotie....suntem fosti colegi de joaca, fosti colegi de liceu, fosti colegi de facultate si mai ales cei mai buni prieteni....o scurta perioada de timp am fost si colegi de servici dar parca nu as recomanda!!![duel] [cheers] Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am cunoscut pe sotul meu intr-un mod nu tocmai des intalnit,si pentru unii putin ciudat.In decembrie 2001, se apropiau sarbatorile ,craciunul, revelionul,eram singura cam de multa vreme, si ma gandeam la noaptea dintre ani,cand nu ma voi putea duce nicaieri pentru ca nu am partener.I-am spus prietenei mele ca in 2 saptamani imi voi gasi unul fie si numai pentru acea noapte, si sa ma inscrie pe lista ca voi veni insotita.Am apelat la anunturile matrimoniale.Dupa o selectie stricta, am intuit dupa textul anuntului ca al va fi partenerul meu din noaptea dintre ani.Ne-am intalnit , am facut rev.[cina2]amandoi si de atunci suntem impreuna.Evenimentele s-au petrecut cu repeziciune ,poate si pentru faptul ca amandoi suntem maturi si nu prea mai aveam vreme de pierdut.Intr-un an , ne-am mutat in casa noua am ramas insarcinata [gravi]si ne-am casatorit.Asta e mica mea poveste.[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Frumoase povesti! Eu l-am cunoscut pe sotul meu la facultate, in anul 1. Abia la sfarsitul semestrului 1, cand a avut nevoie de un referat, iar eu l-am ajutat, a inceput sa se intereseze de mine. Eu eram mai timida, dar pana la urma am acceptat sa ma intalnesc cu el, desi nu prea era genul meu de barbat ideal, cum visam eu sa intalnesc... Din 8 Martie 2000 ne-am indragostit... Dupa 2 ani am facut cununia civila, iar in vara pe cea religioasa. Acum avem 3 ani, 3 saptamani, 1 zi si cateva ore de cand ne iubim... Si am vrea sa dureze o vesnicie, caci e asa de frumos sa iubesti si sa fi iubit/a... Mai vrem sa avem bebelusi sanatosi, cat o vrea Domnul... [flo] [pup] aniem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Frumoase povesti! Eu l-am cunoscut pe sotul meu la facultate, in anul 1. Abia la sfarsitul semestrului 1, cand a avut nevoie de un referat, iar eu l-am ajutat, a inceput sa se intereseze de mine. Eu eram mai timida, dar pana la urma am acceptat sa ma intalnesc cu el, desi nu prea era genul meu de barbat ideal, cum visam eu sa intalnesc... Din 8 Martie 2000 ne-am indragostit... Dupa 2 ani am facut cununia civila, iar in vara pe cea religioasa. Acum avem 3 ani, 3 saptamani, 1 zi si cateva ore de cand ne iubim... Si am vrea sa dureze o vesnicie, caci e asa de frumos sa iubesti si sa fi iubit/a... Mai vrem sa avem bebelusi sanatosi, cat o vrea Domnul... [flo] [pup] aniem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...