Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BB jos situat/cerclaj/contractii/repaos la pat


Tamara

Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[il] Multumesc, draagele mele! Cu voi alaturi parca-i mai bine ... si zic asta deoarece sotziorul mi-a adus calculatorul langa pat si va am alaturi non-stop [:)]... Seara va inchid pentru ca-mi bazaie hard-ul :-) In plus, Hbo, televizor cu Clona :-), o Marie care vine zilnic cate 2-3 ore mai mult sa ma enerveze (a facut niste snitele de care s-a bucurat taaaaare cateaua noastra). Deci una peste alta stau cumintica cu voi, va multumesc si ne sustinem reciproc Multumesc Papa, la fel Floare de colt, multam fain Theo de mail si voua celorlalte tuturor Va pupam si va iubim Tamara si bebelusii PS Nu stiu nimic de Tina, n-am mai intrat pe net pana pe 29 ian.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am permis sa schimb titlul mesajului postat pentru ca fetele care se confrunta cu probleme similare sa poata gasi mai usor informatii... Multumesc pentru intelegere celorlalte fete care probabil deschid din nou mesajul, multumesc pentru raspunsuri si iata, pentru cele interesate, alte mesaje legate de subiect http://www.desprecopii.com/msgboard/treplies.asp?message=2922 http://www.desprecopii.com/msgboard/treplies.asp?message=2922 Va pupam cu drag Tamara si bebeii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Tamara, te-am "ochit" de cand am citit ca vei naste la Giulesti pe la mijlocul lui mai ca si mine si sper sa ne cunoastem in maternitate si sa plimbam bb-ii prin parc la vara. Nu stiu ce sfat sa-ti dau, eu am un singur bb si nu am probleme cu colul (cel putin nu stiu sa am), ai incredere in [medic] Puia si fa eco la [medic] Albu la Giulesti, e cel mai bun. Am vrut si eu sa fac eco la Olimp dar [medic] mea mi-a spus ca cel mai mult conteaza ochiul doctorului si ca Albu e cel mai bun. Iti doresc multa rabdare, liniste, uite-te la toate telenovelele ( stand in pat)si fa cat mai putin efort. Sanatate[flo] Dana mama lui Alexa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga dana, beneficiaza din plin de timpul pe care il ai la dispozitie. citeste, asculta muzica, tine un jurnal despre sarcina, despre toate sentimentele, starile, anxietatiile, emotiile pe care le ai. si eu am avut cerclaj si la fel mi-am facut de cap ( am stat doar vreo doua luni la pat dupa care am inceput sa lucrez, sa ma plimb si chiar sa conduc)... insa am avut noroc si am dus sarcina pana la capat. stii ce faceam cand aveam contractii: ascultam muzica pentru relaxare. pot sa-ti copiez unul. gata, am plecat pentru ca ana a inceput sa planga. pupici si ai grija de tine si de bebei, teodora si micuta ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Tamara nu am primit nimic [bang]. Caut de doua zile mailul tau, am crezut ca "intarzie pe drum!!!" Nu e. Mai incearca sau scrie-mi pe forum. As vrea sa vorbim mai mult. Cum te mai simti? Astept vesti, sanatate si rabdare...! Dana, alexa si burtica.[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[xx(]Dana, imi apre rau, nu stiu ce s=a intamplat cu mail-ul catre tine [xx(][xx(] Noi suntem bine, stam toata ziua in pat, citim noutati, ne informam despre viitoarea zestre (vezi cumparaturi X 2 [bibe] [bibe]) si vedem... telenovele... ne mai facem si griji, ca deh, asta-i cu sarcinile mai grele....dar speram sa trecem cu bine ceea ce va dorim tuturor... Tu cum o duci? cand mergi la control? Astept vesti, cel mai bine pe mail, ca sa nu deranjam pe nimeni Pupici Tamara si bebeii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...