Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetelor se poate?


Mihi

Recommended Posts

Se poate sa ramai insarcinata si sa-ti vina totusi menstra normal! Azi am fost la eco [medic] si mi-a spus ca am 5 saptamani desi dupa calculele mele nu are cum sa fie deoarece ultima menstra a fost pe 29 dec. Poate ma lamureste si pe mine cineva, ca la doctor nu mi-a picat fisa sa-l intreb! Stiam ca menstra vine peste sarcina dar la cele care nu au ciclul regulat! Mihi mami lui Lori[img]http://lori.sofasoft.ro/lorimicut.jpg[/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de Mihi
Se poate sa ramai insarcinata si sa-ti vina totusi menstra normal! Azi am fost la eco [medic] si mi-a spus ca am 5 saptamani desi dupa calculele mele nu are cum sa fie deoarece ultima menstra a fost pe 29 dec. Poate ma lamureste si pe mine cineva, ca la doctor nu mi-a picat fisa sa-l intreb! Stiam ca menstra vine peste sarcina dar la cele care nu au ciclul regulat! Mihi mami lui Lori[img] http://lori.sofasoft.ro/lorimicut.jpg[/img]
FELICITARI,DRAGA MIHI!!! ESTI INSARCINATA!!! INTOTDEAUNA DATA DE LA CARE INCEPE SA SE NUMERE,E ULTIMA ZI DE CICLU...DECI TU AI AVUT ULTIMA ZI DE CICLU PE 29 DEC.2002,DACA NUMERI,SINT EXACT 5 SAPTAMINI!!! DACA E SA CALCULAM CIND A AVUT LOC EXACT FECUNDAREA,ATUNCI A FOST PROBABIL PE 11(SIMBATA)-12(DUMINICA)2003! CE ZICI SE POTRIVESTE CEVA??? Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis(10 luni...in curind!)mpapad@acci.gr Pagina personala www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora Album www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numex=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Theo mesi pentru calcule, dar tocmai am facut testul de pe site "cand vine barza?" si-mi spune ca am 3 saptamani, iar daca pun penultima menstra am 6 saptamani! Acu nu stiu ce sa mai cred! Sa-ti traiasca berbecutii! Mihi mami lui Lori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mihi
Draga Theo mesi pentru calcule, dar tocmai am facut testul de pe site "cand vine barza?" si-mi spune ca am 3 saptamani, iar daca pun penultima menstra am 6 saptamani! Acu nu stiu ce sa mai cred! Sa-ti traiasca berbecutii! Mihi mami lui Lori
Stiam ca la "Cand vine barza" de pe site e o eroare de 2 saptamani. Se pare ca nu a fost remediata inca, deci Theodora are dreptate - puiul tau are 5 sapt.! FELICITARI![cheers] Numai bine la mamici si la bebici![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca se poate dar mai redusa cantitativ. Nu cred ca are vre-o legatura cu regularitatea... Dar in ianuarie ti-a mai venit? Daca iesti insarcinata felicitari! Mai du-te la eco peste un timp, sa nu fie vre-un fibrom, totusi cred ca la 5 sapt embrionul are o forma specifica nu stiu daca ar putea fi confundat cu altceva. Sanatate! Dana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am facut testul cu datele pe care le aveam eu si a iesit corect...ba chiar mi-a spus ca "copilul trebuie sa se fi nascut deja!!!" Hihihi...Oricum ar fi,SUCCES! Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis(10 luni...in curind!)mpapad@acci.gr Pagina personala www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora Album www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numex=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...