Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cine mai naste in iunie - iulie2003 ?


lili

Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna lili, Eu am deschis subiectul asta de muuuult, de cand am aflat ca sunt insarcinata. Se numeste BB de iunie 2003 sau ceva de genu' asta... Sunt in 23 saptamani acum si urmeaza sa nasc pe 5 iunie. Cum sunt in Frantza, nu cred ca va intereseaza spitalul :) In orice caz, e vorba de Maternite des Lilas, acolo unde am nascut-o si pe Emma in ianuarie anul trecut. BB misca muult, tare mult. Si eu cam obosesc repede. Mai ales ca fac o ora dus si una intors pana la serviciu. Mai am de rezistat pana in aprilie, cand intru un concediu de maternitate (6 saptamani inainte de data nasterii). Maine dimineata avem ecografie morfologica si tare nerabdatori suntem sa aflam de-i fetita sau baietel. Pupici multi, Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur ca a aparut subiectul asta. Scuza-ma, Mihaela, dar pe al tau nu l-am vazut. Probabil ca nu prea intram pe forum pe atunci. [bb]meu se va naste la inceputul lunii iulie. Luni ma duc la doctor si sunt foarte nerabdatoare. In primul rand, pentru ca mi s-a parut la un moment dat ca a miscat, dar acum nu mai sunt sigura si vreau sa aud ca totul este in regula si in al doilea rand pentru ca s-ar putea sa aflu daca este fetita sau baietel. Eu sunt din Constanta si sin pacate nu prea am cu cine sa vorbesc despre doctorii si spitalul de aici [:(]. Ma bucur ca va am pe voi, de la care aflu zi de zi atatea lucruri. Multa sanatate si la vara sa ne vedem toate cu bebici sanatosi si frumosi in brate! Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor! si bebita mea ar trebui sa "iasa" dupa 15, 20 iunie, sunt la dr. badea, deci o sa nasc la Spitalul Universitar. Eu o simt de multa vreme, chiar acum o simt cum se misca. va pup pe toate pe burtici bobi si o bebita dansatoare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa pasim cu o zi, doua in Rac (desi eu mi-as dori sa fie Gemeni......da' sanatos sa fie!!!) decai cam 23-24 iunie 2003. Am miscat la 14,5 saptamani si acum la 20 de saptamani ne miscam taaarrreee mult. Chiar in acest moment plec spre morfologia sarcinii la Medsana , deci mai e cam o ora si voi afla ce este: Fetita sau Baietel ????? De-abia astept. Nasc la Spitalul Elias cu dna dr Aneta Andrei. Mai e cineva in aceasta situatie????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Si eu o sa nasc la inceputul lui iunie la Spitalul Elias, cu dna Dr. Andrei Aneta. Am fost la morfologie fetala sapt. asta si am aflat ca este baietel. Nici macar la ecografie n-a stat cuminte si tot a dat din picioruse [il]. Acum am 23 de saptamani si o burtica destul de mica. Dr. mi-a zis ca bebe e dezvoltat normal si nu e nici o problema. Multa sanatate voua si bebeilor! Roxette
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna .Am citit subiectul cine naste bebe de iunie -iulie si noi sintem pe acolo si asteptam cu nerabdare sa ne vedem puiutul mic.Eu mai am un baietel si vom vedea la eco ce va fi al doilea bebe.Eu o sa nasc pe la sfirsitul lui iunie ,inceputul lui iulie dar in Montreal.Daca mai sint mamici care vor naste aici sa scrie si ele si va tinem pumnii la toate ,sa fim sanatoase si bebeii nostri la fel.[cheers]si mult curaj .[grup]Va pupic mama lui Rayan Catan[pup][pup][pup][pup]Va urez numai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...