Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cine mai naste in iunie - iulie2003 ?


lili

Recommended Posts

Astazi sunt foarte linistita. Dupa cum va spuneam ieri, eram inspaimantata. De ce? Pentru ca nu il mai simteam pe bb. La eco medicul mi-a spus ca este foarte activa (da, este fetita) si ca nu percep eu miscarile, deci nu este nici un motiv de ingrijorare. Va povestesc asta pentru ca imi imaginez ca nu sunt singura care trece prin spaimele astea. Chiar daca initial ne-am dorit baietel, am avut mereu presimtirea ca este fetita si ieri sotul meu a fost foarte emotionat cand a aflat[pup]si a facut cinste cu prajituri . Suntem fericiti ca pana acum totul a decurs bine si ne dorim sa fie sanatoasa. Multa sanatate voua si bebicilor din burtici. Cornelia si bebe Mariuta[mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, nu stiu altii cum sunt, dar eu am intrat in saptamana 25 si am luat-o de la capat cu somnul. As dormi toata ziua, la servici imi cade capu'n tastatura iar seara cad rapusa de la ora 9. Altfel toate bune si frumoase, am fost la doctor si ne-am vazut bebelul care pare sa fie baietel si am aflat ca am lipsa de calciu si de-aia mi se puneau carcei. Mai prost e ca m-am ingrasat 8 kg in 6 saptamani, asa ca de acum incolo trebuie sa iau mai in serios programul zilnic de mers pe jos si sa-mi dau peste mana cand mai pohtesc a ciocolata, biscuiti si alte delicii interzise. Pupici, madishor cel adormit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint in saptamina 25 si am un orar de somn ciudat. Adorm pe la miezul noptii, ma mai trezesc peste noapte ca sa merg la baie si apoi nu mai pot adormi o perioada. Dimineata as tot dormi, pina la prinz daca se poate. Cind nu reusesc sa dorm suficient sint atit de ametita incit mi-e frica sa nu cad pe strada. M-am ingrasat si eu destul in ultimele doua saptamini si mi-am propus (fara sa reusesc) sa renunt total la dulciuri. Uneori am o senzatie mai ciudata dupa ce maninc, adic un gust aproape metalic, care se remediaza cu ceva dulce. Astazi am fost la plimbare o ora si jumatate. Uneori bebe se misca usurel, alteori e atit de agitat si loveste in ce apuca. Am fost cam speriata la sfirsitul saptaminii trecute deoarece nu prea se misca. Dar si cind s-a hotarit sa reinceaapa gimnastica ... sa te tii. Vineri ma duc la control. Va pup si va doresc sanatate Romana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Va rog sa nu va suparati pe mine. Am ezitat mult daca sa propun sau nu asta. Poate ar fi mai bine sa inchidem subiectul asta si sa deschidem altul cu aceeasi tema. Cred ca Lilianei ii este foarte greu sa vada in continuare subiectul initiat de ea, acum cand copilasul ei nu mai este. Eu nu vreu sa va intristez. Daca vi se pare propunerea deplasata, spuneti-mi, va rog. Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...