Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Plimba ursu'


vilma

Recommended Posts

Azi dimineata, la micul dejun, eu cu tati eram ocupati. Prichindica, tot printre picioarele noastre, cu scancete din ce in ce mai spre urlete...ca de ce n-o baga si pe ea nimeni in seama, sau macar sa-i dam ceva de facut cat mai interesant. La un moment dat ma enervez si-i spun: -Ia hai, du-te si plimba ursu'! Ea: - Usu'? -Da, du-te la tine in camera si plimba ursu'! Ea face stanga in prejur si dispare din bucatarie pentru 3 minute. Apoi, auzim pasii si se protzapeste in usa bucatariei: - Usu', nuu usu'!! Tzeoo!!! (Nu e nici un urs in camera mea, dar as putea sa plimb catelul)..... Vilma si Anca (1 an si 9 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Mi-ai amintit de Teea. Pe la un an si 4-5 luni eram tot in bucatarie cu sotul meu si pregateam ceva de mancare si Teea era tot asa printre picioarele noastre si tot tati a trimis-o sa plimbe ursul. Teea a plecat si dupa putin timp s-a intors cu ursuletul ei, il tinea de "manuta" si il plimba prin bucatarie[:D]. Sunt tare haiosi copilasii astia! Pupicei la frumusei, Floare de colt Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Vilmule, pai scumpetea de Ancutza, cum poti sa-i spui sa plimbe ursul:)))) I-am tradus si la al meu si deja le-a povestit tuturor colegilor de servici, si ce se mai distreaza baietii!!! Pupicei la Ancutza mica si dulce!!! Isteatza fata!!! Cassy&Co. Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci când vrei cu adevarat! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...