Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat costa o cauterizare??


cam

Recommended Posts

Pe 24 feb. trebuie sa fac cauterizare. Daaar, doctora care urmeaza sa-mi faca "operatiunea" va fi la spitalul Giulesti in ziua cu pricina, deci va trebui sa ma duc acolo. Si nu stiu cat trebuie sa-i dau ? Cand am facut primul control am fost la Centrul Medical Unirea si daca astept sa ma cauterizeze la clinica, este deja prea tarziu, va trebui sa mai astept inca o luna ........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nu cam, stai linistita. si eu m-am stresat degeaba. am facut-o fara nici o anestezie, a durat 5 minute si frige umpic. 2 saptamani nu baitza (doar dush), nu alea alea...si peste 2 sapt. la control. dupa cite am inteles atunci mai primesc ceva ovule sau ceva pentru spalaturi...habar n-am ce. bafta. anda & bb edi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am avut si eu o problema similara.Ma refer la rana.Dar in mod surprinzator mi-a disparut de la sine.Imi amintesc ca am fost la control in Romania in luna martie, iar in luna noiembrie am mers la control aici, in Finlanda dar nu mi-a mai gasit nimic.Este oare posibil sa DISPARA?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga CAM! Am facut si eu cauterizare tot la spitalul Giulesti,dl doctor PUIA ESTE "vinovatul"(TRAIASCA 1000 DE ANI FARA REPARATII SUPER DOCTOR)nu m-a durut nici macar un pic ;taxa fixa nu este eu am dat 300000 sau 400000.Am fost la pansat la inceput de 2 ori pe saptamana iar mai tarziu o singura data pe saptamana. CRISTINA78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...