Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat costa o cauterizare??


cam

Recommended Posts

quote:
Originally posted by cristina78
Draga CAM! Am facut si eu cauterizare tot la spitalul Giulesti,dl doctor PUIA ESTE "vinovatul"(TRAIASCA 1000 DE ANI FARA REPARATII SUPER DOCTOR)nu m-a durut nici macar un pic ;taxa fixa nu este eu am dat 300000 sau 400000.Am fost la pansat la inceput de 2 ori pe saptamana iar mai tarziu o singura data pe saptamana. CRISTINA78
Merci Cristina, daca mai citesti subiectul asta, da-mi si mie adresa spitalului Giulesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by anda
ma tot obsedeaza...care-i faza cu pansatul ala ca mie mi-a zis sa merg la control dupa doo saptamani. hi?? anda & bb edi
Nici eu nu stiu cum vine chestia cu pansatatul dar iti povestesc maine seara dupa ce ma intorc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pansatul este de fapt un tratament , unge rana cu ceva(nu stiu exact cu ce)pt a se vindeca .In ziua a saptea (mi se pare) cade coaja ,iar in momentul cand cade coaja poti avea o mica sangerare(cateodata trece neobservata ,depinde de fiecare rana in parte).Mie mi-au spus ca daca te duci mai des la pansat trece mai repede . CRISTINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anda, ieri am fost la pansat. Asistenta m-a curatat, mi-a dat cu niste solutii si maine ma duc iarasi. Dupa sase saptamani trebuie sa vin la control la doctor. Dar pana atunci cred ca am sa tot vin la pansat, pentru mine e greu pentru ca nu sunt din Bucuresti. Nu stiu de ce pe tine nu te-a chemat, poate ca rana ta a fost mica si nu necesita atata curatire. In orice caz mie mi-a spus ca 6 saptamani trebuie sa fiu tare cuminte..........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...