Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

medicament de slabire sigu??exista asa ceva?


mendi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
IN nici un caz Nu incerca sa slabesti cu medicamente!!! Citeste cele citeva discutii pe teme de slabire dind cautare pe site-ul despre copii. Succes! GabiG Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io una am incercat viaredin cocktail - asa ii un praf groxzav la gust care se amesteca cu lapte si iese un fel de milkshake - chicolata, vanilie si capsuni. si intr-adevar nu mai imi era foame. pe de alta parte, nu am rezistat prea mult petnru ca reactionez urat la orice mi se impune asa ca am abandonat dupa cateva zile. pe eticheta scrie ca trebuie inlocuite toate mesele cu chestia aia. eu acum inlocuiesc masa de dimineata si de seara si mananc bine la pranz - un fel de echilibru. nu am vazut rezultate spectaculoase dar sunt increzatoare! succes. mamaruta mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamaruta mica, eu am folosit Herbalife coctail un timp si am avut rezultate numai cand, ca si tine am inlocuit doua mese cu coctail-ul respectiv, DAAARRRR singura masa adevarata pe care o luam era compusa dintr-un singur fel, si fara repetir........[pofta] Altfel n-ai nici un rezultat, ba mai mult cand renunti la coctail te ingrasi....[q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da dar produsele viaredin si herbalife sunt scumpe si nu prea am incredere in ele,eu doream ceva ce taie pofta de mincare dar nu dauneaza organismului,cu regenon am slabit f bine 12 kg in 3 luni dar nu o poti lua mai mult de 3 luni pe an caci da dependenta si nici nu e recomandata in multe boli,de ex.in boli pulmonare,psihice,sarcina,caci contine derivat de amfetamina care dupa cum stim e un fel de drog si e teratogen pt bebe..deci cade in caz de sarcina ,eu nu sunt gravida dar tot nu o mai pot lua...ma gindeam ca stiti voi altceva ce taie pofta de mincare si nu are multe contraindicatii...Viaredin tablete am folosit si eu si nimic,din contra mia fost si mai foame... Eu nu prea am vointa cind am foamea in glanda:) acum incerc si eu regimul montignac dar e destul de greu dupa ce am avut un obicei alimentar atit de prost atitia ani...e greu sa maninci doar legume cu legum...poate sunt eu mai slaba de inger...:) oricum doresc succes la toti care incearca..eventual dati-mi si mie niste retete in stilul montignac,ce pot gati...sa nu le combin?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mendi, dar Regenon-ul cat costa? Si cum/cat se ia? Ce face, iti taie pofta de mancare sau si altceva? Se da fara reteta? Mie mi se pare ca ai slabit extraordinar de mult 12kg in 3 luni... Si dupa aceea nu le-ai pus la loc? Ai tinut si ceva dieta in paralel? Maria, din cate stiu eu, Xenicalul costa mai mult de 1.000.000 pentru 20 de zile. Era vreo 33.000 lei/pastila cand am luat eu ultima data, adica acum cam 2 1/2 ani... Si daca iei macar 2/zi si tot iese mai mult...Tu ai slabit f.bine 4 kg in 2 saptamani, dar doar atata timp ai luat? Eu cand am luat, de-abia prin a doua luna au inceput sa se vada rezultatele...Am luat cam 6 luni si am slabit 7-8 kg. As mai lua, dar nu e momentul acum din pct de vedere financiar...Caut ceva mai ieftin si eficient totusi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da..am dat pe o cutie la farmacie 980 si ceva de mii nu mi-a trebuit reteta...si am luat cam trei luni...luam 20 zile..10 pauza...iar 20 zile..iar zece pauza...si tot asa..pt 3 luni... in primele 2 saptamani am slabit 4 kg..si pan la sf celei 3 luni/.am dat jos aproape 12 kg... si am gresit..imi ajungea o cutie de 30 pastile..15 zile... va pup.. ps.dar inca o data ..depinde de la un organism la altul.. am o colega care a luat..si nimic... Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu am fost obsedata ca sunt grasa am facut de toate m-am dus la gym si altele pana am dat peste o reteta care a mers si vreau sa o tin pentru toata viata mai am de dat jos dar merge sigur si este sanatos [bicla][grasa]In primul rand exercitile in al doilea rand ce bagi in gura aia te ingrasa poti sa iei medicamente cat vrei reteta este bazata pe proteinesi legume poti sa maninci de doua ori pe zi proteine si 3 legume pe zi si 3 fructedar sa nu maninci carbohidrate cu peste porc sau vita numai cu paine nu cu orez cartof etc(cele bogate in amidon )iar cand ai mancat porc vita sau peste numai dupa doua zile poti sa mai maninci carbo sau porc vita peste pui poti sa maninci cu orice si sa bei multa apa 8 pahare pe zi si sa vedeti eu am slabit 10 kg intr-o luna si nu am rabdat foame ...si este sanatos..[papica][pahar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...