Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rezultat la 1 zi de cura cu supa de varza


angiVa

Recommended Posts

Deci: dupa 1 zi de cura am slabit 1/2 kg si a 2-a zi m-am oprit din motive "tehnice".... Nu stiu daca i s-a mai intamplat cuiva asa ceva. Am inceput normal, cu fructe + supa, doar ca, dupa fiecare, fruct, lingura de supa, cana de ceai sau apa, aveam scaun, in care se eliminau alimentele total nedigerate, (eu am mancat portocale si mere in prima zi). Deci, am zis ca asa o fi in prima zi doar, si am inceput si a doua zi legume + supa, dar am patit acelasi lucru. Pe la jumatatea zilei am vazut si usoare urme de sange in scaun m-am oprit. Deci cam atat a durat cura mea de slabire, care a dat rezultate nesperate, dar probabil ca in scurt timp as fi ajuns la spital. Chiar sunt curioasa daca a mai patit cineva asa ceva (sa nu se digere deloc mancarea...). Eu sunt convinsa ca ar fi dat rezultate la mine, si-mi pare rau ca nu mi-a permis organismul sa tin mai mult timp :( Va pup, si astept explicatii de la voi, cele care ati reusit s-o tineti pana la capat. angiva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adica mananc foarte putin carbohidrati, adica zahar si fainoase, dar mananc branza si carne, salata facuta normal cu putin ulei, ceva legume, gen morcovi, conopida, varza, cca 1000 cal. pe zi. Asta in timpul saptamanii iar in we. mananc de toate fara sa exagerez. Eu m-am inspirat de aici: http://www.metabolicdiet.com dar nu iau nici un fel de suplimente si nu tin seama de meniurile lor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...