Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

aparat de epilat


osna

Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dap, la viteza mai mika e fain daca esti masokista :))))))(la viteza mare iti smulge multe si repede). Eu am braun silkepil varianta aia ieftina, cu 2 viteze. Mai sunt tot felul de variante, cu mai multe viteze, cu atenuator de durere, bla bla. Iost multiumita de asta care-l am. Luizax - karkotash shef!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca eu am Philips Satinelle cu 2 viteze, de 4 (patru) ani si numai cu el m-am epilat in rastimpul asta. Nu zic neaparat ca-i mai bun sau mai prost decat altele, dar pe mine m-a multumit din prima zi. Am si doua prietene care au cate un Braun, si-s la fel de multumite. Important e sa fie de la o firma serioasa (nu o porcarie pirat) si sa fie cu doua viteze, ca intr-adevar la viteza mai mica doare mai tare daca parul e des. Dar cred ca rezistenta la durere si indemanarea se capata dupa putin exercitiu. Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu in Romania aveam Phillips Satinelle si eram foaaarte multumita de el, apuca firele de par pana la 1mm de scurte. Eram destul de lenesa sa merg la cosmetica si era foarte convenabil cu aparatul. Cand am ajuns in USA am vrut sa iau un aparat si mi-am cumparat un Remington care avea cica marginile discurilor scuipate cu aur pentru nu stiu ce motiv...o porcarie de aparat si mai avea si plaja de discuri foarte mica, asa ca pana la urma l-am dus inapoi si tot la Phillips am ajuns. Multi pupici, Oana [cheers] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un Braun silk epil cu trei viteze si atenuator de durere si un Phillips Satin Ice(asta are doar doua viteze,dar poseda un rezervor cu gel,care se pune in congelator cu ceva vreme inainte de epilare).Intre cele doua,il prefer pe cel de la Phillips,pentru ca epilatu' doare mai putin.Sunt la fel de eficiente. Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...