Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

aparat de epilat


osna

Recommended Posts

[:D][:D]Hai mey, ca nu e chiar ca o tortura, senzatia e ca si cand te ciupesti, pe mine ma doare mai tare cu ceara. Io singura cu mana mea nu pot sa pun ceara si sa mai si trag de ea (auci, auci!!!) doar daca ma duc la cosmetica. Cu aparatul doare daca folosesti si lama pentru ca se ingroasa radacina si firul si aia da tortura. Il folosesc pentru tot piciorul inclusiv pentru zona bikinilor. Pentru sub brat, tot sfanta lama ca ma doare de imi iese inima si cu aparatul si cu ceara, plus ca nici nu este sanatos cum zicea una din fete ca sunt ganglioni multi acolo. Aveam o colega care nu folosea nici macar spray pt sub brat, ci numai din alea cu bila sau stick. Multi pupici, Oana [cheers] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:(!]Pt.mine repet este tortura curata. Cred ca il bag in bankruptcy pe sotul ... se pare ca numai(lazer procedure)poate rezolva problema mea auci, auci!!!mararul meu ce nu as da sa scap de el[;)] Poate aflu mai multe info.ref. la lazer de la voi fetelor. Multumesc.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama, oricit de dureros ar fi epilatul cu ceara sau cu aparatul nu as apela la epilatul cu laser.am vazut zilele trecute un reportaj pe nemti despre cazuri nefericite ale epilarii cu laser.femei care aratau mai rau ca inainte de a folosi metoda.aveau niste arsuri si tot felul de cicatrici ciudate pe picioare si miini.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...