Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu baietii la o "bere" ...?


Madalinuta

Recommended Posts

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hahahaha...klumea..am printat cateva exemplare din "cerere" sa o fac cadou la cateva prietene..[:D]..me sadica lasind gluma la o parte..pe mine nu ma deranjeaza prea tare ca al meu sot sa iasa cu prietenii..avamd in vedere ca nu o face prea des..fara mine..le mai prinde bine si o iesire fara noi..si asa s-au legat pe viata..[:D] MirelaV
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cata, esti bestial! Prietenul meu s-a terminat de ris! ...si apropos de intrebare...prietenul meu (cu care locuiesc [:D])de obicei ma ia si pe mine la “o bere cu baietii“. Sint insa situatii in care eu nu am chef sa merg, asa ca se duce singur, dar niciodata nu intirzie, decit daca imi spune dinainte sau oricum, daca se intimpla sa intirzie, ma anunta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi situatia e un pic diferita, adica eu ies mai des decat sotul meu, din cand in cand ies cu fetele la o terasa sau chiar in discoteca, as vrea sa mearga si el dar spune ca nu-i place in discoteca, e prea mult fum si prea mult zgomot, stie in schimb cu cine ma duc si unde, si ce e cel mai important ...are incredere in mine si niciodata nu sint discutii. La berica iesim impreuna, cu prietenii sau doar noi doi, asa ca nu-mi fac griji ca nu stiu unde este si la ce ora vine, nu e genul de barbat care sa piarda noptile. Sa va dau un pont, lasati-l liber, nu-i puneti intrebari unde a fost si cu cine, trebuie sa vada ca aveti incredere il el, numai asa rezista o relatie. nicole
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma rog de al meu sot sa iasa cu prietenii si nu vrea de nici o culoare mai ales ca acum sunt gravidutza sta numai cu mine si ma [bang]scoate din sarite.Inainte sa fiu gravida nu ratam nici un wekend da acum mai am un pic si intru in 6luni ce sa fac in dicoteca nu tu alcol nu tu tigari mai bine stau acasa ca mai rau ma oftic.Da aseara am fost impreuna la disco, nu ca as fi vrut neeaparat da mi sa facut mila de el mai ales ca era ziua unui prieten si el a zis ca nu merge fara mine.Ce sa fac? mam dus.Oricum eu il las sa faca ce vrea nu iam impus niciodata nimic. anita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madalinuta, ia intreaba-l pe al tau sot daca i-ar conveni sa iesi si tu o data la 3 saptamani si sa te intorci la 3 noaptea?? Zi ca te duci si tu cu fetele la o bere...sau la discoteca sau...in alta parte...Nu esti deloc deplasata...Mi se pare deplasat faptul ca el se intoarce asa tarziu...Si sotul meu mai iesea( acum insa, de cand avem bb, nu mai iese)...Oricum, cand iesea, se intorcea in jur de zece...Sincera sa fiu...mi se pare aiurea sa se intoarca asa tarziu...Deci..nu esti tu aia deplasata...Te pup si...sper sa se remedieze, intr-un fel sau altul... [pis]_ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pentru iesitul la o bere..bine nu exagerari de genul in fiecare zi etc...dar parerea mea este ca o viata avem si trebuie sa incercam sa fim cat putem de fericiti. Asa ca daca omul are placerea sa mearga cu pretenarii la o berica, de ce sa ma opun eu? Si apoi voi nu mergeti la o cafea cu fetele? Chiar daca e ziua si riscul de a te chercheli de la cafea e minim[:D]??? marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E-cata, [cool][cool][cool]! O printez si i-o duc sotului! [:D] Madalinuta, sotul meu nu prea iese la o bere cu baietii, desi EU ma rog de el! Consider ca fiecare avem nevoie de un timp numai pentru noi si mai trebuie sa iesim cate putin din rutina zilnica. Nu cred ca trebuie sa faci o tragedie din faptul ca a intarziat o ora. Daca ti-ar fi dat telefon, probabil ca nu s-ar fi simtit bine in fata prietenilor lui (i-ar fi fost afectata demnitatea: "dai raportul, esti sub papuc?"...sau ceva in genul asta). Tu nu iesi cu prietenele tale la o cafea, Madalina? Adevarul este ca asa repede trece timpul cand ne simtim bine![;)] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...