Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu baietii la o "bere" ...?


Madalinuta

Recommended Posts

Si sotul meu avea probleme de-astea. De la servici se oprea la o bere cu baietii. Avea grija insa sa ajunga acasa inainte de a veni eu de la servici. De 2 ori in 4 ani mi-a lipsit de-acasa. Prima data, s-a intamplat tot din cauza berii. S-a matolit putin si de rusine s-a dus si a dormit la maica-sa, fara sa -mi dea macar un telefon. Bine-nteles ca am stat ca pe jar, iar cand am sunat soacra mea scumpa a zis ca nu-i baiatul ei la ea. Buuuun. N-am facut galagie. I-am spus numai sa nu se mai repete vre-odata. Dupa cateva luni, s-a nimerit sa fie zi de leafa chiar cu o zi inainte de Sf. Maria, si cum erau multi mariani in grup, s-au pus iar pe baute. De data asta m-a sunat la 8 seara sa-mi spuna ca vine la 11 noaptea. A venit trotilat [alcool]rau de tot, ca n-a putut sa urce treptele ded la intrare. A doua zi i-a fost rau de tot, se invartea totul cu el, iar eu ca sa ma razbun am vrut in discoteca. Si l-am carat in discoteca. I-a fost atat de rau incat s-a lecuit de astfel de escapade. Acum iese la bere rar, dar niciodata noaptea. Si ma anunta intot-deauna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...