Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu-i banc, da-i bun


Recommended Posts

Doctore, zice baba, nu stiu ce sa ma fac, de la o vreme am gaze la stomac, trag vanturi tot timpul. Noroc ca le trag fara zgomot, si chiar fara miros. Orisicat, e deranjant. Uite, de cand am intrat in biroul dumitale, am tras cel putin 10 bucati. Doctorul, ii da niste pastille si ii zice: - Luati pilulele astea de 3 ori pe zi si veniti luni la control. Vine baba dupa o saptamana si zice: - Nu stiu ce mi-ati dat, dar acum "vanturile" mele put ingrozitor, insa au ramas la fel de silentioase. - OK, zice doctorul, acum ca v-am degajat sinusul, hai sa vedem ce putem face cu timpanul. Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Unul se duce la doctor: - Doctore am un testicul albastru! Doctorul se uita si decide: - Trebuie taiat! Dupa o perioada omul vine iar la doctor: - Doctore s-a albastrit si celalalt!!! - Boala e grava! Trebuie taiat si asta! Dupa un timp omul vine iar: - Doctoreeee s-a albastrit si penisul!!!! - Mai omule n-o fi de la blugi? Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there... [loveyou] Cristina & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un ardelean se urca grabit in tramvai, pune sacosa pe un scaun si merge rapid s-si perforeze biletul. Cand vine la scaun uita de sacosa , se aseaza pe ea dar se ridica urgent strigind disperat; - Aoleu, ouale! O femeie curiosa il intreaba: - Aveti oua in sacosa? - Nu, cuie. [:D] Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost odata ca niciodata Fat frumos si Zmeul. Fat Frumos era frumooos frumos dar, din pacate prost. Zmeul era urat, dar iute la minte. Intr-o zi, Fat Frumos se duce la Zmeu "Mai Zmeule, ajuta-ma si pe mine te rog! Nu stiu cum faci tu de imbarligi toate femeile, ca eu habar n-am sa deschid gura si sa agat si eu macar una..." "pai prietene, mergem maine la disco, cand vezi si tu o gagica buna, te duci la ea, o inviti la dans, si bagi vrajeala: ce bine arati, imi place cum dansezi, hai sa iti ofer ceva de baut" Zis si facut! A doua zi, Fat Frumos la disco, o vede pe Ileana Cosanzeana, frumoasa, dar proasta... O invita la dans, isi spune replicile, ajung amandoi la masa frumos... Cand colo... tacere: Fat Frumos - frumos da' prost, nu mai stia ce sa zica, Cosanzeana si ea frumoasa da' proasta, tacea si ea La un moment dat, Ileana Cosanzeana rupe tacerea: "Ma scuzi Fat frumos, trebuie sa ma duc la toaleta" Pleaca aceasta, revine dupa 10 minute La masa, din nou, tacere... Fat Frumos isi ia inima in dinti si rupe el tacerea de data asta: "si?.... te-ai cacat?" Roxana & Bianca micuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bula tocmai iese din sediul militiei judetene si epuizat, se sprijina de un pom. Un trecator se apropie de el, intreband: - Nu va suparati, nu stiti unde se bate la masina ? - Nu stiu, pe mine m'au batut manual ... ------------------------ Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata. Henry Miller cu drag de forum, corina [8**] si lutzu [roker] si sotul meu [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doi vecini la tzara,gard in gard.Vine unu de la piatza si il vede pe celalalt k juca tenis cu Pete Sampras si-l batea de-l rupea.A doua zi la fel,a treia la fel... A patra zi: -Bai vecine....tu joci tenis cu Sampras si-l batzi de-l rupi...Cum dracu mah? -Am prins pestisorul de aur si mi-am pus dorintza.Fa si tu la fel! Zis si facut.Prinde asta pestisoru: -Hai ma,punetzi o dorintza. -Bai pestisorule,vreu sa fiu cel mai dur! Peste cateva zile se duce asta la vecin: -Vecine,fitz-ar pestisoru al draku.I-am zis k vreu sa fiu dur si uite ce fatza de cur am! -Da` tu ce crezi mah,ca am vrut sa fiu cel mai tare in tenis?! ------------------------ Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata. Henry Miller cu drag de forum, corina [8**] si lutzu [roker] si sotul meu [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pathot]Ce spun zodiile dupa ce au facut dragoste Berbec: OK, hai s-o facem din nou! Taur: Mi-e foame, paseaza pizza! Gemeni: Ai vazut pe undeva telecomanda?!? Rac: Cind ziceai ca ne casatorim? Leu: Zi ca n-a fost fantastic !!! Fecioara: Na ca acum trebuie sa spal cearceafurile! Balanta: Mi-a placut, pentru ca ti-a placut si tie. Scorpion: Poate c-ar trebui sa te dezleg mai intii ... Sagetator: Nu ma suna, te sun eu! Capricorn: Ai cumva vre-o carte de vizita?!? Varsator: Acum, hai s-o facem fara haine pe noi. Pesti: Cum ziceai ca te cheama?!? Va regasiti?????
Cine nu iarta, distruge puntea pe care trebuie sa treaca el insusi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doi ardeleni se-ntorceau cu trenul de la Bucuresti. Pe la Campia Turzii zice Ion catre Gheorghe: - Auzi mah Gheo, no cum crezi tu ca se zice corect: Cluj, cum ziceau astia pe la Bucuresti, sau Cluuuuuuj ? Dupa o matura chibzuinta, Gheorghe raspunde: - Apoi dragule, eu asa ma cuget, ca se zice corect Cluuuuj. - Pai di ce, mah Gheo ? - No da' cine te grabeste ?! ------------------------ Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata. Henry Miller cu drag de forum, corina [8**] si lutzu [roker] si sotul meu [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amenintari Într-un autobuz, pe aceeasi bancheta stateau un barbat si o femeie cu un bebelus în brate. La un moment dat,femeia scoate un sân sa-l alapteze pe cel mic. Bebelusul întoarce nasucul într-o parte si nu vrea sa suga. Femeia,suparata îi spune: - Manânca, altfel îi dau lui nenea! Ajung ei la Ploiesti, aceeasi scena: femeia scoate un sân sa-l alapteze pe cel mic. Bebelusul întoace nasucul într-o parte si nu vrea sa suga. Femeia din nou: - Manânca, altfel îi dau lui nenea! Bebelusul, nimic. Ajung ei la Brasov....scena se repeta, bebelusul iar nu vrea. Femeia iar spune: - Manânca, altfel îi dau lui nenea! Autobuzul pleaca mai departe. Domnul care statea lânga femeie pe bancheta izbucneste: - Dar hotarâti-va doamna odata, ca eu trebuia sa cobor la Ploiesti!!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=df24.jpg&.src=ph"]Fetele de pe DC[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/timidoasa/detail?.dir=/1cc5&.dnm=2bc2.jpg&.src=ph"]babusca adusca[/url] Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...