Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

gimnastica pt gravide...cine ma ajuta?


Saso

Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cu placere! cu toate ca eu numai le-am trimis.. ana e cea care s-a zbatut sa le caute!!!! Ea merita.. tot! sa le folosim sanatose, si sa ne ajute Eu am facut deja, si mai mentin pe linga si plimbarile...atit cit pot.. Ieri, cu toata treaba cu masina..si restul ,am super exagerat... asa ma dor genunchii!Si n-am renuntat la exercitii! Am dormit ne intoarsa azi-noapte! Va pup! Spatelui meu ii e deja mai bine dupa 2 zile.. azi inca n-am facut.. ca ..incep cu cintatul la aspirator...si las "crema" pe mai dupa-masa! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va rog mult, trimiteti-mi si mie exercitiile, ar fi super! stau 11 ore la servici si sambata, apoi ma duc acasa mananc si dorm. asa ca ar fi binevenite!!!!!! bobinacu@yahoo.com va multumim tare mult! bobi si bebele de 5-6 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
[hopsieu] A cerut atata lume aceste exercitii incat mi-e si rusine sa mai vin si eu cu cersitul. Am tot cautat aceste exercitii dar am gasit numai postnatale...si in materialele de la moasa am tot postnatale....la cursuri ma duc peste o luna...pana atunci insa stau pe scaun si citesc prin forum si am ajuns o sedentara [grasa]. Adresa mea este ina_nz@hotmail.com Dau o berica cui i se face mila si mi le trimite!! [berica] pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...