Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

gravide din Constanta- informatie


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumim pentru informatie. Sau mai bine zis multumesc. Se pare ca sunt singura graviduta din Constanta. Am gasit si eu magazinul acum doua saptamani. Cred ca este singurul din Constanta. Eu chiar ma gandeam sa ma duc la Bucuresti sa imi iau ceva haine. Am citit la profilul tau ca esti din Timisoara. Cum ai ajuns in Constanta? Cornelia si bebe Mariuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inca nu am burtica (am abia 2 sapatamani) dar in curand voi avea nevoie.Chiar cautam un magazin cu haine pt gravidute si cu preturi acceptabile.Acest magazin este la galeriile din p-ta grivitei?Care din ele pt ca aclo sunt vreo 3 galerii cu standuri si nu mi-a sarit in ochi acest magazin.Este deschis de mult sau mai recent? va pup. caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by caty
Eu inca nu am burtica (am abia 2 sapatamani) dar in curand voi avea nevoie.Chiar cautam un magazin cu haine pt gravidute si cu preturi acceptabile.Acest magazin este la galeriile din p-ta grivitei?Care din ele pt ca aclo sunt vreo 3 galerii cu standuri si nu mi-a sarit in ochi acest magazin.Este deschis de mult sau mai recent? va pup. caty
Scuze am scris 2 saptamani in loc de 8 sapatamani. caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caty, felicitari pentru bebe. Iti doresc sarcina usoara si un bebe sanatos. Magazinul nu este in galeriile acoperite. Nu prea stiu eu sa explic si sa ma orientez in spatiu, dar o sa incerc. Este pe aceeasi latura cu magazinul de "marfuri confiscate",in spatele carmangeriei turcesti si vis-a-vis de un magazin de peste. Sper sa il gasesti. Kerstin, te asteptam cat mai repede printre noi. Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Ma bucura foarte tare interesul pe care îl aveti fata de magazin. El se afla in Piata Grivitei, standul 2, fata in fata cu pescaria, si are iesire direct afarã (nu este în galerii). Existã si un numãr de telefon la care puteti cere mai multe informatii: 0722 993 888. Îl veti mai recunoaste si dupã numele "Materna", pe care i l-am dat. Ne vedem acolo. Stefania[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...