Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Subiect deschis


Recommended Posts

Upsa, ca a venit tartorele sectziunii asteia de forum shi ne-a bagat pumnul in gura, oare de ce?! Multzumim Marius, ca avem voie sa avem propria noastra parere. Poate o sa ...... avem voie ...../sa mai scriem cind ...... o sa ... folosim multe ...... punce puncte Corinna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Corinna, care e problema ta defapt? Ai chef de cearta? Ai chef sa jignesti? Sau poate ma lamuresti si pe mine ca eu nu reusesc sa te inteleg? Te-am jignit cu ceva? Ti-am adresat ceva personal? Ma uit la mesajul tau, ma uit la alte mesaje incerc sa inteleg dar nu reusesc. Te deranjeaza ca scriu cu puncte, puncte? Te deranjeaza in general sau in particular? Care e defapt problema ta? Sau ce te deranjeaza? Si de ce zici ca sunt tartore? Si unde nu a avut careva dreptul sa-si exprime opinia? Sau te deranjeaza de ce am inchis subiectul? Probabil, posibil. Asa am considerat eu ca nu mai este constructiva continuarea acestui subiect. De aceea exista aceasta posibilitate tehnica. Sau poate ai avut o zi mai putin buna...si te-ai descarcat pe mine. Mi se intampla si mie. Poate maine ai sa zambesti. Marius - fara multe puncte puncte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca-mi place, Marius, chestia cu "asa am considerat eu". Bravo! Da-i inainte, inchide-l si pe asta. Sau sterge-l, ca tot te pricepi. Se pare ca discutiile/mesajele "constructive" sunt cu...pucte-puncte//// sau cu greieri.... si cu greseli de ortografie...///stii ceva? nu-mi placi :PPP si cu asta basta..../// considerati ca sunt rautacioasa????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Julie, eu nu inteleg de ce atâta inversunare contra lui Marius? Sau poate ati uitat cu toatele cum l-ati laudat când va spunea povesti??? Gata nu mai e Marius cel sensibil??? S-a transformat peste noapte in Zmeu? V-as ruga, totusi sa aveti putina consideratie pt toata lumea de aici, pentru ca toti suntem egali, si nu mai avem parte de comunism, unde unii sunt mai egali decât altii!!! Haideti sa ne amintim ca totusi suntem pe un site, unde discutam mai mult de copii, si nu de divergente personale! O zi buna va doresc! Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci când vrei cu adevarat! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutari si tie marus :o) Dici tabararatz ma pe betu bajet a? Nu-l pupati voi cand va scrie povestioare? Mai marus ...mai schimba-ti si tu after shaveul ca asta o fi problema. hihi Fetili...cat despre clonele lu nano......o sa aveti ocazia sle faultai ori de cate ori isi arata nasul pe aici. Luizax - karkotash shef!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...