Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Subiect deschis


Recommended Posts

iete shi dede cu bishti. bishti la toata lumeaaaaaaa !!!! ce? ce inseamna "bishti"??? Aaa,asta... cum, ma, chiar asta inseamnar? pai ce, suntem in 311? sau la coada la tacamuri? E, asta e, am zis-o, gata. Oricum, nu-i nimica - moderatorii nu au ce sa-mi faca, ca ii bag la sectiunea "pumnu'n gura". sau sensibilitate. sau blablabla.iar adminu', sau DC nu prea mai servesc site-ul ... da', chiar, de fapt, cine comanda,si definiti-ne expresia "canale de comunicare"(=fpt (sic!)). mie nu-mi place de fata lu' Para! voua? ah, atunci shi eu sunt fan, retractez. da, e cea mai buna fata. gata am inteles. reiau: i love you all, fetelor, vai , ce frumos, tzoc,tzoc, luatzi-ma cu voi, trecetzi-ma pe lista, hai sa va spun un banc, da' tu ce zodie eshti, imi mai trimiti shi mie nishte poze... e bine asha? sunt OK? trebuie sa fac shi hihi? Ok: hihihhihihi. Cum, nu e preselectie aci? hmmmmmm, da' nu-i nici 178? pai unde ajunsei? hai ca ma inervai, ma duc sa ma descarc pe trolli mei, mama lor de leneshi. sau mai bine mai bag 2 vorbe,ce, ma costa ceva?. ma antrenez pentru vizita lu' socra-mea. ce zicetzi??? nu-i nici certuri.com? cine? eu, nano cu IP mobil? de pe laptop? din avion? de la berlin? nu, mai, ce va veni. nici macar maximus nu's, iar mainile le am pe amandoua pe tastatura, jur! nu's decat un om care iubeshte copiii shi care are norocu' de a fi parinte! Cum asha, nu conteaza? da' unde ajunsei, totushi? Aaaa, la DESPRECOPII. Pai shi ce, fi-meu nu poate sa citeasca ce scriu io aci, nu? Deci pot sa fiu gura larga? Oups, sorry, gura mare, de fapt. Da-i inainte, dede, ramai in forma, doar cel puternic rezista, jungla afara, jungla shi pe net. Hai ca ma duc sa ma inghesui in 79, sigur acu' nu ma mai scoala nimeni de pe scaun! Sa indrazneasca doar, ca le bag un bishti de nu se vad. Si inca ceva: mie imi plac povestile lui Marius. Si sper ca intr-o zi sa le placa si copiilor mei. O zi mai buna. DEDE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Exista vreo morala in aceste 2 pagini?Oi fi avand io dioptriile prea mari!....(si mie-mi place sa pun "...")In concluzie "Zona zoster"era necesar sau nu?[fuga] Weekend placut si voua![hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Violeta
MARIUSSSSSSSSSSSS! Eu sunt fan infocat al povestioarelor tale. Cum stai cu CIPI?...... Ai reusit sa faci ceva cu cartea?... Cu drag, Violeta
Asa cum am spus cu toata dorinta mea de a fi mai rapid scanarea paginilor le face altcineva, care persoana se grabeste tare, tare, incet. Nu am ce sa fac eu nu am scanner. Mi-a zis ca a scanat vreo 37 de pagini asa ca am sa merg sa le iau si pe acelea sa le prelucrez si aici alta distractie, ca nu am mai facut asa ceva. Gasesc eu o solutie. Am vazut undev un mesaj al unei persoane ce se ocupa de e-books si ma gandeam ca poate ma ajuta cu ceva informatii tehnice. In rest ce sa spun, vreau eu dar nu depinde de mine. A mea este doar cartea, bine ca am gasit-o cand ne-am mutat. Am crezut ca a fost aruncata. Hai ca-l sun pe mobil sa vad daca primesc cele 37 de pagini. Apoi distractie daca le primesc, phiii nu mai am curajul sa pun puncte puncte ca deranjez. Deh lipsa de educatie si repetentia la gramatica limbii romane isi spun cuvantul. Hai ca glumesc. Realitatea este ca nu sunt profesor de limba si literatura romana, ce sa-i faci daca am facut o alta facultate. Poate ma inscriu la a doua ca sa fiu mai educat si sa fiu capabil sa scriu ortografic, ortoepic, orto...si iaca am pus pana la urma cele trei punctisoare. Ce necivilizat sunt totusi! Bine ca m-am insurat si am doi copii si casa si masa si masina romaneasca sincer cu patru roti, ca altfel cine stie ce mai realizam eu in viata asta, in societatea din jurul meu atat de elevata (uite ca sunt si eu elevat,hi). Ma opresc aici ca cine stie ce o sa mi se reproseze mai tarziu! Ca nu pun "," la "s" sa inteleaga omul ca nu sunt sisiit! Ca sa nu mai spun ca nu sunt capabil sa pun nici ^ deasupra lui "i" sau al lui "a", etc. etc. cu un singur punct fiecare ca asa ma obliga ortografia bat-o norocul s-o bata! Hai noroc! Marius, povestitorul fara fani!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

evribadi- RILACS![hot] si weekend placut! [cina2] nu mai fiti asa de ariciosi si vorba Irinei, noi d'aici ce invatam? :-) [flo][flo][flo] panda ps parerea mea e ca oricine e binevenit pe forum si de la oricine (sau din greselile oricaruia) se poate invata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"Exista vreo morala in aceste 2 pagini?" O sa imi permit sa raspund shi eu deshi sunt un rookie pe forum dar am asa imi exprim de data asta parerea nu ca shi un membru al site-ului ci ca shi moderator pe alt site. Unul dintre cele mai grele lucruri e sa faci lumea sa intzeleaga ca tu eshti mod shi trebuieshte sa MODEREZI asta in principiu inseamna sa stergi sa mutzi sa contpieshti TOPICS-uri. Da shi uneori sa bagi pumnul in gura. Da eshti obligat sa ajungi la solutzii extreme precum sunt banarea sau excluderea toatala. Shi dupa aceea incepe vanatoarea clonelor shi etc. Shi poate jobul lui marius e nasol shi fiindca el e barbat asaltat de atacuri uneori sub centura shi el trenuieshte sai raspunda unui user care este femeie shi caruia i se adreseaza extrem de politicos. Daca era baiat era o alata situatzie shi eu din cate am ochit posturile astazi ( cred vreo 300 citite :D ) cred ca lumea e "pashnica" pe forum. Daca sunt cateva persoane rautacioase ele se vor filtra singure sau cu ajutorul moderatorilor. "We aren't toothpaste" Lars Ulrich "I have come here to chew bubble gum and kick ass, and I´m all out of bubble gum." They Live
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...