Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Rana pe col


Recommended Posts

Am si eu o rugaminte/intrebare: a avut cineva din voi rana pe col dupa nastere si a fost la cauterizare? Va intreb, ptr. ca o fosta colega de facultate vrea sa vina aici in Iasi sa-si faca aceasta cauterizare. O dr. de la ea a spus ca e bine sa o lase si sa faca al doilea copil si abia dupa aceea sa cauterizeze, alta dr. a spus ca e bine sa o faca acum, ca nu e nici o problema ptr. al doilea copil. Stiti ceva, ati auzit, ati intalnit? Multumesc mult, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu am o rana pe col congenitala. m-am chinuit 3 ani sa o tratez si nimic!am fost la 2 doctorite si amandoua recomandau cauterizarea si mi-au zis ca nu voi putea face copii din aceasta cauza. m-am dus si la al treilea medic, care m-a consultat, mi-a zis as fac spalaturi cu ceai de galbenele si cu bicarbonat si sa o las in pace, as nu o zgandaresc. mi-a facut un test papanicolau si mi-a zis ca totul este ok, asta dupa ce doctorita la care am fost inainte imi bagase in cap tampenii de genul :"ai cancer", "nu faci copii", etc. acum, iata ca sunt insarcinata si in aprilie nasc. parerea mea este sa mai consulte si alt medic si de ce nu, sa incerec un tratament homeopatic. stiu ca s-au dat multe tratamente pt aceasta afectiune in revista "Formula As", dar din pacate nu le-am notat. poti intra pe pagina revistei, sa cauti pe acolo. sper ca am ajutat cat de cat cu raspunsul meu. ariel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...