Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Taurasii din 2001


vilma

Recommended Posts

quote:
Originally posted by vilma
In schimb, avem o problemutza cu facutul kakiului. Iese cam tare, din 2 in 2 zile, desi este alimentata corect, cu multe lichide, legume, cereale, ciorbita, etc... Mai cercetam.
Vilma,ii mai dai tratament pentru giadia?? Lui Mihnea cind i-am dat Giardinocid,tot asa facea,la 2 zile..... I-ai mai dat si altceva,in afara de tratament naturist???[pup][pup]Mihnea si Cristina OOPS!!!Am uitat!!! FELICITARI ANCUTA pentru ca ai scapat de pampers!!Ce domnisoara mare esti...!!![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cristinut, i-am dat 10 zile siropelul de la Helmiflores, apoi trebuia sa facem 20 de zile pauza si sa reincepem daca e cazul...si banuiesc ca e cazul, avand in vedere activitatile concentrate pe sapaturi de gropi din ultimul timp. Doctorul ne mai daduse un ceai de secara si un tratament cu tinctura de propolis, pe care nu l-am tinut, inca. Problema e urmatoarea: cat a fost pe tratamentul cu siropelul contra Giardiei, si-a revenit si cu scaunul zilnic, molicel. Deci la noi a fost taman pe invers. Acum vad ca ieri n-a facut deloc, iar cu o zi inainte au fost gloantze, nu gluma. Mai vedem. Va pupam si toate cele bune. Pup lui Mihnea cel istet de la Ancuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vilma ,la Mihnea face minuni in caz de constipatie,portocala.... Daca nu iese cu scaunul pina seara pe la 6,ii dau o portocala pe care o maninca cu maaaare placere,si dupa 1h-2h,gata...[consti]. Si eu trebuie sa incep sa-i dau iar GIARDINOCID ,poate scapa cu asta sa nu "bag"toxinele alea in el. Are un talent la scurmat in nisip si pe deasupra mai si maninca...[q] Tinctura de propolis in ce "proportii" se da???[flo][flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...