Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mamici singure


Recommended Posts

Multumesc lui Kmel pt Incurajari.Sper sa trec peste asta cu toate ca e ft greu.Fetita mea Michelle il striga uneori:Tati, Tati.Mi-e rau numai cand aud acest cuvant dar ea ea prea micuta sa-mi inteleaga suferinta si in fond e tatal ei chiar daca eu nu-l mai consider sotul meu.Vine in fiecare seara la noi(la mama mea unde stau de 3 zile), e vizibil ca-i pare rau dar daca n-ai cap vai de picioare.Pt mine e mort si ingropat[neand].Nici macar nu-l mai salut.Cum apare il las in casa cu fetita si cu mama mea si dispar.Plec oriunde numai sa nu mai stau in acelasi loc cu el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga mea, cu toate ca sunt sigura ca intre noi este o oarecare diferenta de varsta ( eu am 25) si oul nu poate da sfaturi gainii, totusi incerc... NU EXISTA BARBAT CARE SA NU-SI FI INSELAT SOTIA MACAR O DATA SI INVERS!!! Este in natura noastra, din pacate. De ce si cand se intampla, nu as putea sa-ti spun. Eu nu stiu daca sotului tau ii sta in obicei sa te insele? De asemenea, nu stiu care a fost si e relatia intre voi doi. Tu trebuie sa realizezi ca sta in puterea ta sa-l schimbi. Gandeste-te ca ea este de ffffooooarte proasta factura. Nu te cobora la nivelul ei si nu ii reprosa lui nimic. Lasa-l sa-si dea seama singur ca greseste. Intre timp, ai grija de fiica ta. Nu-i vorbi urat despre el si nu-i crea o imagine urata despre tatal ei. Asa a procedat mama cu mine (stiu ca avea dreptate), iar eu si acum probleme din cauza imaginii e tatalui meu: nu am incredere in nici un barbat. Pastreaza distanta fata de sotul tau. Indiferenta ta il va face sa-si puna intrebari. Lasa fetita cu mama ta cateodata si mai iesi si tu la o cafea cu prietenele tale. Schimbati coafura (nu-ti trebuie prea multi bani), machiaza-te si fii zambitoare. Nu-i arata cat esti de revoltata. Asta nu-l va face sa se indrepte spre tine si copil. NU TE LASA COPLESITA DE FAPTUL CA EL ARE O AMANTA! Las-o in plata Domnului, nu o sa-i fie prea bine. Mai scrie-mi!!!! Te pupam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce cunoscuta imi suna poveste ta... din pacate din proprie experienta. Insa Theodora de pe forum (din Grecia, cu gemenii) mi-a zis un lucru: CINE NU TE VREA, NU TE MERITA! Asa e. Mihaela si bb Iulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"NU EXISTA BARBAT CARE SA NU-SI FI INSELAT SOTIA MACAR O DATA SI INVERS!" bebi eu cred ca gresheshti. Eu tocmai ies din casatorie shi pot sa spun ca nu miam inshelat sotzia niciodata shi nu fiindca nu ash fii avut cu cine sau fiindca e sotzia mea. Nu am simtzit nevoia niciodata, ea ma implinit shi amm considerat ca nu imi trebuieshte mai mult. Ceea ce aveam imi era destul shi ma simtzeam implinit. Pacat insa ca nu a durat. "We aren't toothpaste" Lars Ulrich "I have come here to chew bubble gum and kick ass, and I´m all out of bubble gum." They Live
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mmariusel
"NU EXISTA BARBAT CARE SA NU-SI FI INSELAT SOTIA MACAR O DATA SI INVERS!" bebi eu cred ca gresheshti. Eu tocmai ies din casatorie shi pot sa spun ca nu miam inshelat sotzia niciodata shi nu fiindca nu ash fii avut cu cine sau fiindca e sotzia mea. Nu am simtzit nevoia niciodata, ea ma implinit shi amm considerat ca nu imi trebuieshte mai mult. Ceea ce aveam imi era destul shi ma simtzeam implinit. Pacat insa ca nu a durat. "We aren't toothpaste" Lars Ulrich "I have come here to chew bubble gum and kick ass, and I´m all out of bubble gum." They Live
Confirm, nici io n-am comis-o. Deci se poate... DeDe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dede
quote:
Originally posted by mmariusel
"NU EXISTA BARBAT CARE SA NU-SI FI INSELAT SOTIA MACAR O DATA SI INVERS!" bebi eu cred ca gresheshti. Eu tocmai ies din casatorie shi pot sa spun ca nu miam inshelat sotzia niciodata shi nu fiindca nu ash fii avut cu cine sau fiindca e sotzia mea. Nu am simtzit nevoia niciodata, ea ma implinit shi amm considerat ca nu imi trebuieshte mai mult. Ceea ce aveam imi era destul shi ma simtzeam implinit. Pacat insa ca nu a durat. "We aren't toothpaste" Lars Ulrich "I have come here to chew bubble gum and kick ass, and I´m all out of bubble gum." They Live
Confirm, nici io n-am comis-o. Deci se poate... DeDe
MAI AVETI TIMP!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu Bebi nu m-am suparat, de ce m-as supara.In iunie acum fac 26 de ani.Credeai ca sunt mai mare? Nu stiu daca stii povestea mea in totalitate.O s-o mai spun o data. Cand eram gravida in 8 luni am aflat intamplator ca sotul meu are o amanta.Intamlpator am aflat si cat e de prost sotul meu.In ultima zi a anului 2002 a plecat nu stiu unde cu nu stiu ce treaba.Nu banuiam absolut nimic.Nu a stat mai mult de 2 ore, cand s-a intors avea un nasture de la maneca camasii sarit.Eu i-am zis ca nu-i nimic ai unul de rezerva pe dosul camasii si o sa ti-l cos pe acela in locul celui pierdut.Singur si-a tras de camasa sa vada acel nasture si i-au sarit prezervativele pe care le uitase pitulate la cureaua pantalonilor.Ganditi-va si voi felelor ce fata am facut[bang].El s-a facut alb la fata.Mie mi-a venit rau, Iti dai seama aveam o burta...a inceput sa-mi curga sange din nas aproape instantaneu, ce sa mai belea mare.Pana la urma l-am iertat si am incercat sa trec peste asta.Mi-a promis ca s-a certat cu ea si eu ca o sotie iubitoare l-am crezut.Acum imi dau seama ce fraiera am fost.De fapt el n-a rupt niciodata relatia cu ea.In ultimul timp tot primea bip-uri, mi se parea ft ciudat ca un barbat de 37 de ani sa primeasca bip.Da, e mai mare ca mine cu 11 ani.Primea bip ori de pe necunoscut ori telefonul lui identifica nr sub numele unui prieten vechi 'barbat'.Mi s-ar fi parut normal ca acel prieten sa-l sune si sa vorbeasca cu el nu sa-i dea bip-uri.In sfarsit am sunat eu la acel nr, asa mi-a venit.I-am spus sotului meu ca mi-a raspuns o femeie si el mi-a zis ca e sotia acelui prieten.Am crezut va dati seama, o femeie care iubeste.....Ea ii dadea in continuare bip-uri iar eu eram din ce in ce mai suspicioasa si cred ca sotul meu i-a zis sa nu-l mai sune asa des ca eu banuiesc ceva.Acum cateva zile m-a sunat amanta lui si asa din senin m-a facut proasta, sa-i ling..., sa-i sug...,cuvinte care si acum ma urmaresc.Asta e tot, asa am plecat de acasa si i-am lasat drum liber celeilalte.Imi pare rau dar chiar nu mai pot trai cu un om care a dat voie unei straine sa-si bata joc de mine si copilul nostru.Sufar ft tare dar sper sa uit pana la urma. Bebi, tu?[mariaj]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mmariiusel, adevar graiesti tu cand spui ca nu exista om sa nu-si insele partenerul macar o data. Chiar daca eu nu am facut asta eu iti dau dreptate dar una e sa-ti inseli partenerul uite asa ca mai ai pofta si de o friptura si alta e sa ai o relatie de luni chiar ani cu intrusul.Poti sa-ti inseli partenerul dar sa ai grije ca acea persoana de care in fond ar trebui doar sa te folosesti sa nu stie mai nimic despre tine si sa stii cand sa te opresti.Sotul meu nu a stiut asta si uite ca si-a pierdut familia.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...