Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

The Ring


Ela

Recommended Posts

Tocmai am vazut filmul asta si m-a lasat cu ochii in soare! :)) Da´de ieri si pan-acu m-am gandit la o explicatie pentru final si cica as fi gasit una![:D] Cine l-a mai vazut? Ce credeti ca se intampla la final? [flo]Numai bine la mamici si la bebici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uite l-am vazut si io duminica si lasand la o parte ca la toate fazele tari simteam cum mi se ridica parul pe mine pana in crestet[:D], dar la final am ramas uitandu-ma la ecran, pt ca n-am inteles nimic, uite asa era fatza mea[:0] Oana [cheers] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by parpalak
Pai, il pune pe pusti sa faca si el o copie, ca sa scape, nu?
Asa m-am gandit si io - ca cine facea copie nu murea!(She wants to be heard!!!) Da´am avut divergente in familie si de-aia am mai vrut o parere[;)]! Multumesc! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost ideea mea sa-nchiriem filmul asta si-a ras barbatu' de mine o saptamana;mereu nimeresc filme aiurite si cu finalu-n ceata! Intr-adevar punand copilul sa faca copia il salva de la moarte...insa eu m-am gandit c-ar mai fi ceva dupa asta:copiile alea se raspandesc nu?si creeaza o reactie-n lant?Adica un "ring"?!?!? Huh...cred ca-i cam tarziu pt.mine;ma duc sa ma uit la Tom & Jerry![cool][:D] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare absolut stupida ideea cu copia - adica aia care perpetueaza caseta au sanse de supravietuire tocmai pentru ca aduc alte victime in locul lor? aici mi se pare ca au cam zbarcit-o nenea regizorii. copiile alea dupa ce se fac nu pot fi distruse? si apoi am vazut ca domnisorica avea talent sa-si faca singura casete si sa se automultiplice. chiar n-am inteles ideea. dar oricum, e un film la care nu am curaj sa ma mai uit odata devreme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...