Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A venit primavara...


Recommended Posts

Pentru citiva a venit deja, pentru alti o sa vina. Ce va doriti acum la inceput de primavara? Ce ati vrea sa faceti, ce vreti sa primiti, de ce doriti sa aveti parte in primavara asta? Dar cel mai important, poate, ce puteti sa daruiti in primavara care abia incepe?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Imi doresc sa imi amintesc sa traiesc in fiecare clipa ca si cum ar fi ultima, sa imi amintesc ca dragostea invinge totul, ca un simplu zambet are o forta remarcabila. Imi mai doresc foarte mult soare si fiecare raza de soare care imi mingaie obrajii sa-mi aminteasca ca sunt o fiinta extraordinara, asa cum sunt absolut toti oamenii si ca Dumnezeu este cu mine in fiecare clipa si ma ajuta sa-mi implinesc visele. Ce pot sa daruiesc in aceasta primavara? Dragostea mea infinita care sa-i cuprinda si sa-i molipseasca pe toti si cu atata dragoste oamenii vor incepe sa zambeasca, florile isi vor sporii parfumul iar culorile lor vor fi neobisnuit de intense, cerul se va lumina, pamantul va stralucii, iar in aceasta lume se va inalta o pace divina.! Deschide poarta sufletului si vezi in tot ce te inconjoara splendoarea lui Dumnezeu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma pregatesc sa plec luna viitoare la Roma si deja sunt super incarcata emotional. Este o vacanta asteptata ani de-a randul... Doamne iti multumesc si ajuta-ma sa fie totul ok. Sper sa le aduc de acolo, tuturor celor existenti in viata mea, numai povestiri frumoase. Amin! Cu drag, Violeta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi doresc o primavara cu mult soare. Imi doresc sa imi treaca astenia de primavara care ma chinuie de vreo doua saptamani. Imi doresc sa fiu sanatoasa si sa am putere sa am grija asa cum trebuie de cei doi copii ai mei. dori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...