Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Spuneti-mi si mie ce sa fac....va rog!!


Recommended Posts

Eu am avut o stare asemanatoare cind am intrat in luna a 4-a .Doctorita cand m-a vazut a stiut sigur ca am aceste stari din cauza lipsei de fier.Am facut analize si aceasta era cauza. Am facut 5 zile tratament cu Ferhaussman injectabil apoi m-am simtit f bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu daca ma puteti crede dar mereu imi doresc sa fie asa usor cum ziceti voi ....sunt in patru luni si ceva mai bine zis 19 sapt.Mersic de sfaturi si poate se mai gasesc si altele pentru ca am inteles ca Giulestiul e departe de mine.[ups] Va mai astept si multumesc inca o data...[8)] Marina6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sint in sapt 35 si pot sa spun ca .. nu mai e cum era! starile nervoase se succed brusc cu cele de bucurie si ris puternic... si stresul si frica.. ne dau de furca...chiar daca zicem ca nu exista.. acolo in subconstient...bate tare(cel putin la mine) sint mai obosita, sint cu cheful tot timpul in schimbare!nic eu nu stiu exact ce vreau.. si daca ma gindesc bine e oarecum normal: sa ai un ruxac cu aprox 15-20kg in brate toata ziua, sa nu mai poti sa te apleci, sa-ti incehi greu sireturile, sa te rogi de sot sa-ti taie ungiile la picioare, sa nu te mai poti epila..asa cum erai, sa nu mai fi la fel de sexi ca inainte, sa vezi ca tia-i spalat panatlonii.. pe care ai aminat sai calci vre-o sapt.. si ca nu-ti mai vin... si sa mai ai si musafiri, care chiar daca-ti sint prietenui si le spui ca-ti e greu asteapta ca pina acum sa pui masa, sa stringi masa .. sa faci totul ca si pina acum..si sa ai nervi sa vezi ca tu tocmai aduni in casa si.. in 5 min arata ca si cum nici macar.. na-i fi dat cumatura pe acolo... si sa te mai si intrebe ca ce e asa stresant sa speli inca 2 farfurii in plus.. ca..ce mare lucru? normal.. ca n-ar fi fost nimic.. daca as mai fi avut si cum si pe unde sa-mi mai trag rasuflarea... ce sa-i faci? asa e lumea! principalul e sa ne menajam noi pe noi.. ca asa sint si bb-i in siguranta! despre vitamine si chestii: v-am auzit de lipsa de fe: am avut si eu! Am rezolvat-o cu cite un pahar de suc de portocale adevarat dupa fiecare mic dejun.. si m-am alimentat cu multe (spanac,brocolii,salata verde) chestii care contin fe! In 4 sapt am rezolvat problema, si acum sint ok.. mai continui sa beau sucul .. si sa maninc porto si grape(vitam C fixeaza fe in organism)dar nu zilnic! Aveti grija de voi! Pupici la toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa ma simt eu seara cand ies de la servici Saso ...chiar nu stiu nici cum sa fac parca sa scap de nebunia asta de servici desi aici imi place sa stau ..imi place sa fac ceva util ....dar parca nu ma mai tin tendoanele la fel.... Mai am o intrebare cand pot sa cer sa intru in concediu..?????..pe la 6-7 luni sau pot sa rezist si mai tarziu???voi ce ziceti ???Vreau si eu sa stiu cand voi putea fi si eu mai lesinata .....sa intru cand intram in vara ???nu stiu....chiar nu am idee..dar poate stiti voi. Va pupic io[gravi] Marina6
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Las-o mai moale cu alergatura!!!! Trebuie sa intelegi ca legetura dintre tine si BB este atit de puternica incit ii transmiti si lui toate starile tale. Pai ce vrei ca BB sa [bang]? Pune-i pe toti la respect, sa te protejeze ca ce doar esti [gravi], si daca nu stie toata lumea, sa le aduci aminte! Hai fruntea sus, du-te prin parc ca-i soare si frumos afara si linistestete! Dana $[copil] Anisia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...