Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

[olala]Fericire!!!!!


Recommended Posts

[cheers][consti][cheers][cheers][cheers][cheers][cheers] Desi necazurile de acasa nu se mai termina a mea bebita m-a facut sa plang aseara de fericire.[cool][cool][cool][cool][cool] Sa va spun cand am ajuns acasa de la munca a intins manutele spre mine si chinuindu-se cateva minute a spus MAM........... Am plans nici acum nu imi vine sa cred, Mihai e un pic gelos ca nu a zis TAT[8D][8D][8D][8D][8D] Pupici cu lipici Madalina si[copil]Ana Cristina [flo][flo][flo][pup][pup][pup][:p][:p][:p][:0][:0]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bum][bis][harp][cri][cheers][cool][disco][cool][cool][cool][cool][cool][cool][cool] MAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE fericire mere. Felicitari iubita mea prietena. Sa stii ca acest lucru vine sa-ti aline sufletelul intunecat de "scorpie". Dar tie sa nu-ti pese de nimic. BB Ana este cel mai minunat dar, si tu trebuie sa realizezi asta in FIECARE SECUNDA. MULTE FELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MULTI PUPICIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[disco][disco][disco][disco] Asa e...iti rade inima de fericire, iar lacrimile nu se mai opresc sa curga cand auzi "mama" rostit atat de dulce si gingas de guritza pruncului [flo][flo][flo] Cat are? Cu drag, Danza, mami fericita a lui [copil] Danuz paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Danza Album:http://www.yamafoto.com/?ref=6599
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravooo! Cristinuca te inteleg perfect!
quote:
MAMA...sau TATA? Dragele mele, nu va speriati, nu este vorba despre vreo alegere. Este o simpla intrebare: puiul vostru ce a spus prima oara MAMA sau TATA? Si cum ati reactionat? Puiul meu avea cam 7 luni. M-am dus la bucatarie si, la un moment dat, il aud pe puiul meu plangand. Fuga in camera. Puiul, cu ochii in lacrimi:"mmmmaaaaammmmaaaa!". Fericita, si eu cu lacrimi in ochi "a spus mama!". Dragul meu sotior imi taie avantul: "nu se pune ca a spus-o la plans. Trebuie s-o spuna constient!"...Cateva zile mai tarziu il pun pe bebe in carucior, ii zambesc frumos sotiorului si-i spun "Pa,pa, azi va plimbati singurei ca sa-mi termin si eu treburile, s-apuc sa ma culc si eu inainte de miezul noptii! Vin si eu in parc peste vreo ora jumate". Barbatu-meu, disperat:"Ce fac daca plange?". "Te descurci tu!". Termin treba si, fuga in parc sa vad ce face puiul. Cum apar, sotiorul: "Daca n-ai fost aici! Nici nu stii ce-ai pierdut: a spus MAMA!" Eu: "nu mai face misto de mine". Si ma uit la pui. II sclipeau ochisorii ca in sfarsit m-a vazut. Intinde manutele si incepe sa se chinuie ...MM...MM...MMMAAMMMAAAAAA! M-a podidit plansul! La voi cum a fost? Claudia
[pup][pup][pup], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Cristinuca, Intr-adevar FERICIREA este mare. Si crede-ma ca in momentul cand ti-am citit randurile am retrait pentru o clipa bucuria din momentul in care fetita mea mi-a spus pentru prima oara mama. Sunt atat de bucuroasa pentru tine!!! Este un sentiment unic!!! [flo][flo][flo][flo Ralu-mamica Ioanei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers][cheers][cheers][cheers][cheers] ma imbat de fericire pe bune, aseara am auzit si al doilea cuvant chinuit de altfel insa dupa cum am dedus noi a spus taaaaat.....Mihai numai poate de fericire. pupici si va iubesc pe toate[grup] Madalina si [copil] Ana Cristina [si-eu][si-eu][si-eu][si-eu][si-eu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada sa va traiasca fetita, care este de o harnicie nemaiintalnita. Nu am mai auzit nicaieri un BB mic sa spuna asa de RPD si mama si tata. Eu cred ca aveti un BB minune. [cheers][cheers][cheers][cheers][cheers][cheers] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [si-eu][si-eu][si-eu][si-eu][si-eu] SA FITI SANATOSI SI SA VA BUCURATI DE FAMILIA VOASTRA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...