Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Cluj partea a 2 a!


Recommended Posts

Salutare clujencelor, salutare Mamarutzo si pupici scumpetei de Alexia (sa vedeti fetelor ce fetita frumoasa si educata are Mamarutza)..da am reusit sa ne intalnim insa doar noi patru duminica in parc.Scuze Mama, ca am plecat asa repede insa Ilinca devenise deja tare obosita-pe masina a si adormit. Daca vremea e frumoasa si wk. urmator vom merge in parc , sambata, duminica-cand stabilim o intalnire...abia astept Roxana, noi stam in Marasti ... Raluca si Ilinca (1 an si 4 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari Dana si bun venit Amaliei, sa cresti mare si abia asteptam sa te vedem la plimbarica!! Carry, tu urmezi. fii voinica, nastere usoara..sa ne dai de stire cand nasti, abia astept sa o vad pe Theodora mica! Raluca si Ilinca (1 an si 4 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari Dana, sa-ti traiasca micutza si refacere grabnica!!daca mai stai cateva zile vin si eu incolo(sper)l-am asteptat pe Muresan sa se intoarca[:D] te pup si sa fiti sanatose amandoua cris si bb Theodora Alexia din burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, mamicilor din Cluj. Mamaruta, Nu-i nici un bai pentru confuzie. Bine-ar fi sa-i fac lui Iulia si un fratior. Abia astept sa ne intalnim. noi am fost in parc duminica trecuta. E adevarat ca am ajuns in jur de 11.30 . Era asa de multa lume...... ca nici eu nu am indraznit sa ma leg de careva. Dar...... daca nu ploua, incercam din nou. La 11.00 la carusel. Cateva indicii? Iulia este satena si o sa aiba doua codite, eu sunt bruneta cu par lung si cret. Dat-mi si voi , va rog cateva indicii... Va pupam si va asteptam. Cezara si Iulia (1.10 luni) cezara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...