Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat se plateste o bona??????


Recommended Posts

[biz][biz] Dragi mamici , va rog frumos sa-mi spuneti care este pretul platit unei bone care va trebui sa ingrijeasca un copil de 2 ani? In curand voi merge la serviciu si nu stiu cat trebuie sa platesc o bona . MUltumesc pentru colaborare si numai sanatate. IULIA[:D][cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
2.500.000 / luna + mâncare - 10 ore/zi, fara sâmbata si duminica . In afara ca îi spala/calca hainutzele lui Vladutz (atunci când nu le bag eu la mashina) se ocupa EXCLUSIV de copil - plimbat, joaca, gimnastica, poezii, desenat, etc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

3.000.000/luna fara sambata si duminica-10 ore/zi+mancare se ocupa exclusiv de catalina (6 luni si 3sapt), dar mai face cateodata o ciorba sau un fel de mancare pt noi ( ea ar vrea sa faca in fiecare zi, dar eu nu sunt de acord). De sarbatori mi-a facut cozonaci, iar daca am nevoie sa plec sambata sau duminica o pot lasa la ea ( i-am instalat un patut acolo). bona mea este o superdraguta si bebitza o place tare mult. in curand va trebui sa plec din tara in interes de serviciu si a fost de acord sa stea tot timpul cu ea. Ma ajuta tare mult, e ca o mama pt mine! VA DORESC TUTUROR SA AVETI NOROCUL DE A GASI O BONA CA A MEA. [;)]CATALINA SI O MAMICA FERICITA "Don't look back in anger!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...