Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

emigrarea sufletului


Recommended Posts

  • Răspunsuri 169
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc. Sunteti foarte dragute. Ma chinuit talentul si inca ma chinuie.... Am citit cu incantare toate vorbele voastre frumoase dar m-ar interesa si critica ...modului meu de a scrie . Nu ma refer la greselile de caligrafie sau exprimare. Tot ce am scris a fost "din prima" fara corecturi sau prelucrari ... asa cum mi-am amintit ... si pentru ca in capul meu se bulucesc ideile as vrea sa le asez pe hartie. Am vazut ca sunt si alte fete care scriu frumos si cred ca o mare parte din voi aveti studii superioare asa ca sfaturile voastre m-ar ajuta foarte mult tinand cont ca sunteti primele mele cititoare pe internet. Astept cu interes sugestiile voastre. Multumesc![pup][usa] mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by super-lia
Multumesc. Sunteti foarte dragute. Ma chinuit talentul si inca ma chinuie.... Am citit cu incantare toate vorbele voastre frumoase dar m-ar interesa si critica ...modului meu de a scrie . Nu ma refer la greselile de caligrafie sau exprimare. Tot ce am scris a fost "din prima" fara corecturi sau prelucrari ... asa cum mi-am amintit ... si pentru ca in capul meu se bulucesc ideile as vrea sa le asez pe hartie. Am vazut ca sunt si alte fete care scriu frumos si cred ca o mare parte din voi aveti studii superioare asa ca sfaturile voastre m-ar ajuta foarte mult tinand cont ca sunteti primele mele cititoare pe internet. Astept cu interes sugestiile voastre.
Draga super-lia, la caligrafie nu prea te putem corecta, tastezi frumos...[:D] Am vrut sa fac o glumita, nu te superi.[flo] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lia, ti-am citit si rascitit povestea. Pe mine m-a ajutat foarte mult. Iti multumesc. [flo] De sfaturi nu cred ca ai nevoie, atata timp cat scrii din suflet totul iti reuseste. Te rugam sa mai scrii povestioare sau amintiri, iar cu timpul poate le vei aduna intr-un volum: "Povestioare sau amintiri ? " Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Intr-adevar o poveste de viata fascinanta sau mai bine zis o farama din multitudinea de povesti ale vietii,fiindca vor mai venii si multe altele,dupa cum destinul ne rezerva fiecaruia pe masura. Am nimerit din intamplare pe acest forum si nu am putut fara sa ma inscriu,asta fiindca am citit "cararile destinului tau" ,cum parca imi aduc aminte ca ai numit-o tu.Deci,inseamna ca ai talent narativ. Totusi,ma intreb cum ai putut sa tii minte atatea detalii sau multe sunt pura inchipuire? Ca o mica critica,poate ca nu trebuia sa expui din scrisorile voastre personale,asta facea parte din intimitatea voastra,cel putin asa am simtit eu cand am citit,mi se parea ca ai incalcat o regula "nescrisa",era de ajuns sa redai doar cateva randuri si nu sa para ca folosit in scop "comercial",sa zic asa. Sper ca nu te-ai suparat,spuneai ca vrei sa vezi si niste critici si asta mi-a placut la tine fiindca altfel nici nu mai scriam. In rest,felicitari,tot ce-ti doresti,sa ai o viata asa cum ti-o doresti si sa ne mai povestesti din "cararile" tale. SUCCES!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Draga Lia, Am nimerit din intamplare pe acest forum si am stat pina la 5 dimineata sa citesc povestea ta (desi dimineata am destula treaba). Sunt barbat si m-a impresionat f mult ce ai scris. Mi-am dat seama ca si prietena mea (6 ani impreuna) are cu mine aceleasi probleme care le aveai tu cu fostul sot. Abia dupa ce am citit ce ai scris mi-am dat seama cat sunt de importante pt voi, femeile, micile atentii pe care trebuie sa le acorzi partenerei. Nu vreau sa regret mai tarziu si sa pling dupa ce am pierdut-o, si de aceea iti multumesc enorm ca mi-ai deschis ochii... Mi-a placut enorm sfatul primit de sotul tau privind casatoria. Mult succes in continuare. Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O foarte frumoasa poveste de viata, draga Lia.Iti multumesc din suflet ca ne-ai impartasit-o si noua[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]Esti o femeie foarte puternica, care merita pe deplin sa fie fericita.Iti doresc si pe mai departe multa fericire sanatate si iubire!!!!!!!! Ce mai faci????Mai scrie-ne cate ceva despre tine!!!!!!!![pup][pup][pup] Amorena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...