Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

hellooo


iulia ratiu

Recommended Posts

si noi suntem taurasi din 2001-29 apr. Avem mari probleme cu olita.Alex sta pe ea dar nu face nimic si cand il ridic ii da drumul in scutec. In rest e cumintel dar cu putin prea multa personalitate. E foarte greu sa-l conving ca la priza nu e voie.Face si multe pozne. Ultima e cea mai draguta:i-am spus intr-o zi sa nu mai bea atata apa ca face broaste in burtica, peste vreo saptamana mi-a cerut cutitul si l-am intrebat de ce. mi-a zis:tai buta vad oac-oac IRatiu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ati venit, Iulia si Alex. Si fetita mea e tauras de 2001, nascuta pe 27 aprilie. Chestiunea olita e punct ochit-punct lovit inca dinainte de 1 anisor...:-) A mea face traznai tot mai mari. De exemplu, a invatat sa scoata si sa bage in priza veioza! O preocupare care ii ia mult timp si nici nu e periculoasa este sa scoata abtibilduri de pe locul unde le-am lipit initial si sa le re-lipeasca in alte parti. De obicei, dupa aceasta operatiune, regasesc abtibildurile si pe turul pantalonilor, pe talpile sosetelor.... Vilma si Anca (1 an si 11 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...