Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

E bine pentru 2ani si jumatate?


micaela

Recommended Posts

e bine cu desenele animate ..dar aveti grija sa nu exagerati...o spun in cunostinta de cauza..Nu e vorba de baietelul meu ..deocamdata,la 4 luni jumatate eu fac in fata lui ca toate persionajele:) vreau sa va sun de sora mea..la mai putin de 2 ani recita somnoroase pasarele a lui Eminescu fara greseala,plus inca vreo 15 poezioare,stia sa numere,sa vorbeasca frumos,sa injure-asta de la mine ca eu aveam 15 ani atunci si eram consemnata sa stau cu ea in loc sa.mi vad de treburi:),foarte prietenoasa si sociabila.. totul a fost super ok pana cand mama a inceput serviciul si a ramas surioara mea numai cu desenele animate.ei bine..cartoon a facut.o dependenta..bine ca invatat limba engleza pe care acum o vorbeste aproape fluent.E in clasa a treia si ma credeti ca nu stie in timpul liber decat desene animate de pe cartoon,a inceput demult sa imite personajele,nu are prieteni,e rupta de realitate,desi extrem de inteligenta.Poate nu se ajungea la asta dar cat a fost mica..adica cativa ani a fost deosebit de sensibila,nici la joaca nu putea iesi,venea bolnava acasa. Acum..eu traiesc in germania dar mama e disperata cu ea,nu stie ce sa mai faca ...daca aveti vreo idee,vreun sfat astept...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...