Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

salutari si coktailuri cu soare din Cuba Libre!


Recommended Posts

  • Administrators
... speram ca sunteti cu totii ok ... noi aici avem insolatie si bem in jur de 5 coktailuri pe zi...am vrea sa ne mutam aici...e atit de bine si frumos. va vom povesti pe larg aventura noastra la intoarcere. pina atunci va sañutam tovarasesc! viva cuba libre! cuba si! Pentru parinti... despre copii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hola! [olala] Habéis estado a la Bodeguita del Medio para beber un Mojito? [alcool] Viva Cuba Libre! [cri] Y la Habana Vieja! [bis] [pup] Va asteptam cu sacul cu povesti!... [jamaica] Andreiutu a suportat bine zborul? @+...[harp] Otilia & La Adelita [bibe], 9 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuba![cool][disco]Vacanta si odihna placuta!Va asteptam nerabdatori cu povestiri si poze!!!![pup][hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Daca n-am avea atitea defecte,nu ne-ar face atita placere sa le observam pe ale celorlalti (La Rochefoucauld)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAI CA VENIM SI NOI CA AICI PLOUA DE 2 ZILE SI II ASA DE NASOL SI CRED CA MAI TINE ASA 2 -3 ZILE DECI TE INVIDIEZ....SA AVETI UN CONCEDIU FAIN SI SA VA DISTRATI SI IN LOCUL NOSTRU .DELIA SI BB-UL SEBASTIAN . PS NU FUNATI TOATE TRABUCURILE SI MAI RARITI BAUTURIILE SA NU O LUATI RAZNA ....[alcool][alcool][alcool][cheers] neamtu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...