Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Am fost la Casa, am depus banii si cererea...


dana d

Recommended Posts

Azi am pierdut ziua pe acolo, am platit toate cele 6 rate fara penalizari, am intocmit si depus dosarul cu cererea de punere in plata cu data de 1 aprilie, data concediului prenatal. Unele functionare mai nebinevoitoare fac inca pe nelamuritele: ca sa vada, sa se mai intereseze.... doar doar te mai pun pe drumuri. Nu e foarte clar de unde si cand se iau banii... Sa vedem ce mai afla si alte fete care au depus acum (sau zilele urmatoare), banii si cererea. Cine are informatii sa nu l-e tina pentru el...[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dana, si eu trebuie sa intru in plata cu 1.04 si miine depun dosarul dar te rog sa ma lamuresti cu ce acte ai mers la casa, mentionez ca eu am achitat integral ratele, trebuie doar sa cer plata si sunt in concediu de sarcina si lauzie. multumesc anticipat pt ajutor ralucate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand certificatul medical (concediul) pe luna in curs, chitanta sau chitantele prin care dovedesti ca ai platit, anexa 37 (parca) pe care o cumperi de la xerox din zona si o completezi in doua exemplare. Nu uita contractul incheiat cu casa. Fa copii la toate actele, chiar cate doua. Originalele iti raman tie. Succes, sper ca nu am raspuns prea tarziu. Cred ca vinerea nu lucreaza cu publicul. In rest programul e pana la 12. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...