Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamica de gemeni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4480 Aici poti citi poveste nasterii gemenilor mei! Scuza-ma ca nu am momentan mai mult timp sa-ti scriu,dar promit sa revin! Bine ai venit printre noi mamicile de gemeni si nu numai!!! Cea mai noua mamica de gemeni,TAMARA si bebeii MARIA-DARIA si CATALIN-GEORGE Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis(1 AN pe 03.Aprilie.2003[cina2]) Two little twins are gifts from above, Two special people to snuggle and love...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EU CRED CA DACA AU PLACENTE DIFERITE SUNT UNIVITELINI EU SI SORA MEA GEAMANA SUNTEM DIN ACEEASI PLACENTA SI SEMANAM F. TARE ...STIU SI GEMENE DIN PLACENTE DIFERITE SI NU SEAMANA ATATA TOT ....FELICITARI SI SA AUZIM VESTI DE LA TINE [bibe][bibe][cina2][mariaj][duel][huta][gravi] DELIA SI BB-UL SEBASTIAN neamtu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Si eu am gemeni, fraterni (bivitelini). Din cate stiu eu, gemenii identici (univitelini) provin dintr-un singur ou si au aceeasi placenta (si acelasi sex). Deci nu pot fi gemeni univitelini daca au placente diferite. Vreau sa-ti spun ca desi este greu, bucuria este pe masura. Sarcina usoara! Manu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...