Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copii nascuti in decembrie 2000


ina C

Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tiara, Am gasit in sfarsit subiectul si te-am vazut si pe tine. Vreau sa-ti spun ca am primit fotografiile de la tine dar nu reusesc sa le maresc sa le vad mai bine. Apropo, tu ai primit fotografiile de la mine? Ce mai fac copilasii tai? Toate cele bune Lacramioara, cand vii din concediu sper sa ne spunem mai multe despre copii. Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Lacra, Imi pare rau ca nu am putut sa-ti mai scriu, dar sper ca saptamana viitoare sa-mi rezolv problema.Dalian se simte bine acum si merge din nou la gradinita. Azi-dimineata m-a surprins cand s-a dus singurel la clasa fara sa mai planga. Alina e putin bolnavioara, a prins putin aer rece la gat, dar deja dupa doua zile de tratament se simte mult mai bine. azi i-am cumparat premergator si era f entuziasmata. Ce face printesa ta, e sanatoasa. Problema aceea, a mai aparut? I-am vazut fotografia de forum, e tare dragalasa. Acum e mai maricica, o adevarata domnisoara. [vampa]Cand spuneai ca e ziua ei? Dalian e invitat sambata la ziua unui baietel de la el din clasa. Sunt curioasa cum s va comporta la petrecere.[cheers] Te sarut si astept vesti despre voi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,Vera In sfarsit un semn(fara rautate) de la tine. M-am ingrijorat foarte tare ca nu ai mai scris nimic si m-am gandit ca poate a patit ceva Dalian sau Alinuta,dar ma bucur ca sunt bine.Am incercat sa-ti trimit mai multe mesaje dar din pacate toate se intorceau inapoi. Abia astept sa ne intalnim pe mail.I-am facut analizele Andreei luni dimineata la spitalul de dermatologie si are Oxiuri si un Stafilococ nepatogen, iar acele pete care au mai disparut putin se pare ca sunt de la viermisori.In rest este bine si din ce in ce mai nazdravana.De exemplu duminica in timp ce eu gateam Andreea se razboia cu taica-su pt. ca nu vroia sa poarte sosete.Dupa 5 minute de la victoria sotului Andreea a dat fuga in baie unde era ud pe jos si se intoarce la mine"mami sunt uda la pisioare si ma dau sosetele zos ca sa nu racesc".Vine sotul ia sosetele fara sa stie ca sunt umede,acelasi razboi la care Andreea"Tati nu intelegi ca sunt ude si racesc?,Ce nu intelegi?"Am ramas blocati dupa care am inceput sa radem. Imi pare rau de Alina si sper sa sa faca bine cat mai repede si sa-mi povestesti cum s-a distrat Dalian la petrecere.Ziua Andreei este pe 13.12.2003. Te astept cu noi mesaje si un sf. de saptamana minunat. Sa auzim numai de bine. Lacra si nazdravana Andreea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Verutza, Ce mai faceti voi de nu mai dati un semn de viata? Ce fac piticii? Sunt bine sanatosi? Fetelor(Tiara,Anca si celelalte) cu pitici din Dec.2000 nu vreti sa mai vorbim despre nazdravanii nostri? Va astept cu noutati pt ca eu mor de dragul lor si a nazdravaniilor ce le fac. Sa va spun ceva haios:Aseara, Andreea dupa o ciondaneala intre mine si ea o aud ca-mi zice"mami du-te in ....matii"la care eu raman socata,sotul in spatele ei incepe sa rada si dupa ce imi revin o intreb de unde a auzit(de la mamaie zice ea)si eu ii spun"Sa nu mai spui asa ca nu este frumos si lasa ca maine il aduc pe tata-popa sa ii taie limba lu'mamaie pt. ca vorbeste urat".La cateva minute o sun pe soacra-mea si Andreea cere si ea telefonul"mamaie daca mai bobesti postii vine [popa] si-ti taie limba cu foafeca,ai inteles??" Pupici Lacra si nazdrvana Andreea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LAcramioara "am raspuns la apel".DAvidutu are chikenpox (cum se traduce in romana?)si am inteles ca trece in 3,4 zile.Nu prea sta sa-i dau cu crema pe el si il maninca.Chestia e, ca daca se sparg basicutele apar si mai multe.De abia astept sa scape de astea ca tare siciit e..Tiara(5 luni) nu zice nimic ,are doar 3,4 basicute. In rest, DAvid e un nazdravan dar nu mai mult decit altii.Singura problema care ma seaca este ca nu prea comunica cu oamenii sau prietenii care incearca sa tina o conversatie cu el.Cind era mai mic nu era asa ,nu stiu ce are.De vorbit vorebeste dar cu strainii nu .MA intreaba prietenele mele daca chiar poate sa vorbeasca si cum mindria mea de mama e ranita ,ma oftic ca nu-l pot face sa vorbeasca . Verutza nu stiu daca ti-am mai scris ,oricum intre timp mi-am facut calculatorul. Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DRAga mitub ,bineintels ca te primim printre noi .Povesteste -ne despre MIruna.DAvid e nascut pe 28 decembrie ,ar fi trebuit sa se nasca in ianuarie..DAvid e supr sicit cu varsatul lui de vint .A facut temperatura mare si era foarte distrus ieri .Acum ca s-a trezit incepe iar spectacolul. Lidia ,Tiara si David D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...