Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

callanetics.... partea a 2-a


Recommended Posts

dragele mele..am vazut ca e ditai euforia cu sportul asta:))..am citit doar primele doua pagini si am ametit de atata vreau si eu!!!:):) cum e molipsitor,..VREAU SI EU!!:) ca inainte de bebi aveam maxim 70 de kile..la 1,82 inaltime si acum, bebi are aproape 5 luni ...am tot 90,la fel ca in luna a noua...ei ,nu arat dezastruos,multumita inaltimii,dar ma simt catastrofal:(:(:( am citit pana la mesajul cu cautatul articolului pe dulap..daca l.ai gasit ..vrei sa faci o fapta buna si sa.l postezi pe acest site?? vorbim noi cu Doamne-Doamne si iti iarta pacatele din ulimul an:)) astept cu nerabdare.. anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns
adresa mea de mail e ancutas-mail@onlinehome.de te rooooooog mult sa.mi trimiti si mie exercitiile..am incercat muuuulte metode de slabit dupa nastere si ..fara rezultate vizibile... am o presimtire,speranta..ca macar asta o sa functioneze. va pup pe toate si astept raspunsuri de la cele care au inceput deja..ceva efecte vizibile??? eu zic sa deschidem un topic pe care sa ne incurajam si sustinem reciproc.. ...dar mai intai..astept reteta minune:) aceeasi ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptr.Dana Rosu si Veve:nu am idee ce s-a intamplat cu mail-ul meu. Cred ca era prea plin(nu mai aveam spatiu).Exercitiile pe care mi le-a trimis Veve nu se inteleg deloc,deloc.Niste caractere dubioase! Daca se poate mi le retrimiteti pe adresa:marian_chereji@rdslink.ro? Va rog mult,mult de tot si sper ca nu v-am stresat prea tare.Numai mie mi se putea intampla faza cu mailul....[bang] Va multumesc Cristina& bebe Rares(4 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...Caractere dubioase?De unde?La mine se vad normal;imi pare rau ca ti-am umplut e-mailul aiurea! [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] [iepu]Fie ca aceste Sfinte Sarbatori de Paste sa va infloreasca-n suflet speranta si pace,stralucitoare ca florile,binecuvantandu-va cu tot ceea ce e mai bun! [iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...