Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by herra
wow, multumim, Darria! propun sa o salvam ca si subiect, undeva, ma mai gandesc, si sa punem un link pe prima pagina. eventual scrisa efectiv o listuta cu "sarbatoritii lunii".
salut! ia si io pe aici! urez si io tuturor sarbatoritilor multi ani si buni! mi se pare f buna ideea cristinei (mi-am modificat semnatura, ca nu mai sunt gravi [:D], deocamdata, pt vreo doi ani cel putin)! va rog sa o treceti si pe miruna mea in lista, e nascuta pe 13 iulie 2007. multumesc anticipat! am vazut pozele lui adi69 din maramu. foarte faine! imi trezesc amintiri placute! am fost si noi acolo acu doi ani, in saptamana de miere. Simona, mamica de Miruna (13 Iulie 2007) [url="http://family.webshots.com/album/560250534YrQnLt"]Album poze Miruna[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by adinaserban
Buna ziua dragi mamici de Iasi Ma primiti si pe mine printre voi? Numele meu este Adina si am un bb mic si scump ce pe 10 sept. implineste un anisor. M-am bucurat tare mult cand am gasit subiectul. Deocamdata strumful meu isi doarme somnul de amiaza iar eu sunt in cautarea unei retete de papica care trebuie sa fie gata cand se va trezi (am o idee si cred ca se va face si repede). Printre altele sunt in cautarea unei bone, asa ca daca stiti vreo doamna disponibila si sufletista va rog sa-mi dati de stire. Am si varianta cu cresa dar as prefera totusi pe cineva de care puiul meu sa se ataseze..., ca orice mamica vreau ce e mai bun pt el.
Bine ai venit! (cu ceva intarziere din partea mea; caci am cam tras chiulul de pe forum; bebelina ma tine ocupata)[bis] Simona, mamica de Miruna (13 Iulie 2007) [url="http://family.webshots.com/album/560250534YrQnLt"]Album poze Miruna[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, (Palmirah), am date ceva mai concrete astazi privind copii ce vor fi prezenti maine la Centru: deci vreo 8-9 copilasi intre 2 si 4,7 ani, plus Magda[:D]. Maine e prima zi de "gradi" pentru acoplasii acestia, eu cred ca am emotii mai mari si decat mamele lor. Maine dimineata la 7.30 deschid portile, sper sa fie totul OK, tineti-mi pumnii. Pe langa cei inscrisi la gradi primim in continuare copii la locul de joaca, ca si pana acum, deci puteti veni, baietii vor avea companie! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...