Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daria nu stiu de ce la mine nu merge linkul... Miha pai asta e o problema ca nu prea stiu unde sa merg...am trecut azi pe la mall cu Stefan si am urcat la Kidsland,mi-au zis ca fac forme de masini, ca e kilogramul 45 RON ca intra in pret si martipanul si manopera si tortul propriu-zis... As mai merge si la Tuffli sa intreb.. Apoi nu mai stiu unde... Mamica fericita de [copil] Stefan Andrei (09.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana,o prietena de-a mea a facut comanda la Patty France pe Cuza Voda...Ochios,nimic de zis,numai ca nu chiar asa de gustos...Plus ca fiind cu martipan a "tras" destul la cantar...
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ,da martipanul e greu mi-a spus si tipa de acolo ca ma ajunge cam 2 kilograme pt un tort din care sa manance 10 oameni.. Am vazut mai demult la Paty France torturi frumusele dar ce-i drept nici eu nu sunt fan a produselor.. Mie imi plac prajiturile si torturile de la Montecatini de la Mall dar nu cred ca fac ei ce vreau eu acum.. Mamica fericita de [copil] Stefan Andrei (09.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana: am trimis e-mail. Nu stiu de ce nu se deschide. Adresa: culinar(forum) -> dulciuri -> torturi pt. copilasi. Eu i-am facut un mini, mini tortulet din portioara ei de branzica - de aceea spuneam ca poti sa-i faci tu ceva, special pt. el, sa pape de ziua lui. Tortulete bune nu mai stiu unde se fac. Bafta si spor la pregatiri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria
Ral: nu pot sa stau mereu pe capul tau, te mai las sa respiri aer curat [;)] Daca te-as bodogani toata ziua, te-ai obisnui si nu ar mai avea efect caraielile mele [:D] Este? este [:D] eram in viteza, ca si acum uite [flo] [flo] [flo] si [pup]
este, este!!!![cool] ai vazut ca m-am conformat, da???? poate merit si premiu?[;)] da' credeam ca ai ceva cu mine si esti supy pe vreun motiv necunoscut mie, de nu ma bagi in seama[:D]... da' daca nu, e bine![cool][^] carmenp, si daca nu glumim, ce ne faci?[;)][:D]sa nu-mi zici ca ai crezut ca noi chiar ne certam pe aici Adriana... adica eu nu va bag in seama? Vai de mine![V]Tocmai eu??? Rusine sa-mi fie atunci![V][B)] - merit, nu? uite, [flo] sa-ti treaca supararea... E drept ca nu am postat prea des, dar de citit v-am citit mai tot timpul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu... m-am intors sa va zic si noapte buna! Ca eu una nu mai rezist de la o vreme incoace pana la ore tarzii, nu stiu ce am... Lili, vazui mesajul tau, si mie la fel, dar... ce sa facem???? Ti-am zis ca te astept sa dai de baut pentru ziua ta, deci cred ca ne vedem soon...[alcool] Hai, gata, noapte buna, ca m-am intins azi mult prea mult!!!!!!!!! Zic si eu acusi: numai albastru pe aici??? (nu de alta, da' nu vreau sa o stresez pe Mihaela prea tare)Va pup![pup] ps - fara sa vreau, in seara asta mi-am amintit niste chestii din trecutul (nu foarte indepartat) si brusc m-a lovit ceva in moalele capului, o nostalgie (o fi de toamna?), o durere inabusita, niste lacrimi, dezamagire... Da' promit ca pana dimineata imi revin si vin fresh la cafea![cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. [cafea] tuturor care au nevoie de "drogulet"(la mine e necesara) Adriana: esti mai bine?
quote:
Originally posted by ralnied1
Da' promit ca pana dimineata imi revin si vin fresh la cafea![cool]
ca sa fiu sigura ca-ti revii: [cafea] Daca mai este necesar: revin in timpul zilei [;)] Premiu? Sa ma gandesc ca nu am nici o idee [?] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] e bine? virtual nu am alta solutie [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...