Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralnied1
'Neata! A ajuns cineva ieri pe la Sala Sporturilor, la Targ? Merita efortul de a bate drumul pana acolo?
au fost colegele mele, dupa parerea lor cica nu merita, citez "parca au adus tot ce nu s-a vandut in vara asta". au gasit blugi ieftini (250-300 mii) dar cu talie super joasa si spinare goala [:D] iar noi astea mai de la o varsta [xx(] nu mai purtam...bluzite mici de tot...si mi-au adus si mie 2 perechi de sosete ptr Vladu [:D] aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit de la doctor....Totul este bine...[bis] Ufff...am rasuflat usurata...Am vazut-o pe bebelina care statea ca boieroaica [:D] cu o mana sub cap,cu una pe cap,cu picioarele incrucisate si...casca...[olala] Raluca,ecografia costa 600 de mii si consultatia 400,dar nu mi-a luat bani decat pentru eco. [;)]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha [bis], deci ai inca o confirmare ca e "roz", acu cred ca te-ai linistit pe deplin.[pup] la voi Buli, eu stiu ca da cosultatii la Policlinica, undeva la et 1 are cabinet, dar vine si la domiciliu daca bolbnavul nu e transportabil(noi l-am solicitat de f multe ori si niciodata nu a refuzat, desi e f ocupat). aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralnied1
da' asta ati vazut?
quote:
Originally posted by mamagiuliei
[bis][bis][bis] Ieri s-a nascut bbMATEI, de Amironeanu ! Copiez stirile ce le-am primit noi de la surioara Andreei: "e baietel, 3.750g! cursul evenimentelor: dimineata la 9 prima jumatate de pastiluta contractii ff usoare care s-au oprit la 11. la 13 a doua jumatate de pastiluta. contractii usoare incepand cu ora 14. la 18 dilatatie 2 cm. la 20.30 dilatatie 4 cm, voma, contractii mai dureroase. la 20.55 a urcat sus cu contractii dureroase rau, dilatatie 5 cm. pus perfuzie la 21.15 introdus epidurala. la 21.30 a venit pe lume Matei dupa 3 impingeri!!!!! nu s-a rupt, nu au taiat-o, nu s-a fisurat! Matei a inceput sa tipe imediat! am fost si i-am vazut aseara la 22.30. andrea era bine, Matei e superb! Va pup! "
si de la noi felicitari, Andreea!!!!!!!!! Sa creasca Matei mare, sa pape bine si sa nu planga mult![flo]
Felicitari Andreea![bis] Bine ai venit pe lume Matei![floare3] Sa fii sanatos, norocos si fericit! Simona, mamica de Miruna (13 Iulie 2007) [url="http://family.webshots.com/photo/2436961810101877769GaCzWq"]Album poze Miruna[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106869"]Sunt binecuvantata cu o dragoste la patrat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aime ... bluzite mici de tot...si mi-au adus si mie 2 perechi de sosete ptr Vladu [:D]
[:-)))] si o colega de-a mea a reusit sa se duca azi si tot asa zicea, ca nu se merita efortul de a bate drumul pana acolo. Ei ii era usor, ca vine din P Ros. Si... imi vine sa rad, pentru ca si ea a cumparat tot sosete, numai ca pentru sotul ei[:-)))]Iar bluzite, vorba ta, mici de tot, ca nici macar pentru ea nu a gasit (si ea e mica.....)... Mihaela, multumesc pentru info![flo] Ce ma bucur ca e tot roz!!!!!![cool][^] Lili, iti faci bagajele? Acusi e 15[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...