Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Danna_36 Liliana, chiar ca a trecut repede, mai ieri ai plecat si alaltaieri ii cautai narghilea...[:D] Danna, mami de printese
Mama mia, ce memorie ai!!! Eu uitasem complet de narghilea ... [detectiv] Am senzatia ca viata se desfasoara la viteza dubla acu' la 23 ani. Consumam totul in cantitati f mari, energie, bani, ganduri, sentimente, etc. Imi cer scuze, dispozitie filozofica la prima ora sambata dimineata. Dar chiar am uitat complet de narghilea![:I] Weekend placut tuturor [pup] Liliana http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut de pe plaja de la turci...E superbe zona, undeva la Marea Egee, se numeste in traducerea noastra, nisipuri de aur. Marea mult mai sarata, asa ca plutesti fara mult efort... Pacata ca luni plecam spre tara....a fost ca un vis frumos pentru mine... LA MULTI ANI celor cu numele Maria!!![dual][dual] Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Veve! [s] Bine ai venit pui de Andreea! Si sa fii sanatos is fericit si norocos is sa aduci parinitlor numia bucurii! Andreea, multa sanantate si fericire! Si laptic bun ! [s] [s]La multi ani tuturor celor ce isi sarbatoresc azi ziua numelui![s] (printre care si soacra-mea, cumnatul meu si Alex.... al meu. ) Multa fericire, sanatate si mult noroc! Si petrecere frumoasa! Dana, felicitari pt minigradinita! am aflat ca ai o micuta Ioana de aprox 2 ani jumatate, nu? N-am mai ajuns eu pe la tine dar au ajuns puiutii trimisi! parintii sunt f multumiti si fericiti, mai ales ca au al doilea copilas micut. L-am inscris pe Alex la noua gradinita, sunt aprox 40 de copii in grupa! I-am anuntat ca nu il las sa doarma la pranz acolo si au fost fericiti! In rest? Sunt de plecata de la 7,30 dimineata si ajung dupa ora 20,00 acasa... Nu mai am timp decat sa mananc ceva, sa pregatesc cate ceva pt a doua zi si sa ii citesc astuia mic 30 min... apoi sa dorm... numai ca nu reusesc sa adorm... desi imi e un somn... Partea buna e ca am reusit sa mai slabesc un pic... nesemnificativ dar tot face bine la moral. Azi, daca tot stau acasa, ar trebui sa bucataresc insa cred ca am sa comand ceva, ca nu mai am vlaga. Iar asta mic si iubit misuna pe langa mine si daca trece pe langa mine, se opreste si imi da pupici... Pe vremuri cerseam cate un pupicut de la el, acum ii da gratis! Va las deocamdata! Toate bune! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...