Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

buna seara fetele! vin cu o rugaminte la voi ca de obicei[:D] daca cumva stiti sau ati auzit pe undeva am nevoie de o femeie pentru curatenie acasa...o menajera sau cum s-o numi[:D] doar o zi pe saptamana as avea nevoie si anume sambata daca cumva stiti pe cineva sau auziti din intamplare va raman recunoscatoare daca imi dati un pm sa-mi ziceti si mie platesc bine[8D] adriana bine ai revenit din concediu,ma bucur ca a fost frumos si palpitant(mi-a sarit inima din piept citind postarea ta cand ziceai ca a alunecat catalina[help])...poate ne vedem daca v-ati intors[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aime,m-am gindit ca pot sa impart cite 2,8 kg de fiecare.Daca ti se pare mult,ramin 2 si la restul fetelor 3(astept raspuns) Eu- 2,8 tu- 2,8 lili -2,8 miha - 2,8 buli- 2,8 [:D] Cirese Eu 1 kg Lili 1 kg Tu 1 kg Si nu mai tin minte cine s-a inscris,imi reimprospatati memoria? Am pungute pentru cirese,merg jos la chiosc sa le cintaresc.E cam greu cu fondantul. LILI, fondantul si ciresele le pot pastra in frigider la mine la birou sau acasa,fara probleme pina te intorci![flo] Partea urita e ca de miine lipsesc 1 saptamina. Aime si Buli cum sa va trimit bunataturile?[:D] Miha poate ajung mai tirziu la tine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Carmenp, sa fii sanatoasa si fericita! [flo] [s] Alex de Carmen [pup], sa cresti mare,sanatos, fericit si la fel de iubit. Aniversare frumoasa si muuuulte cadouri. Cristina,raman la 2 kile ca sa cantaresti usor [:D] si sa aiba fetele mai pricepute in ale bucaarelii cantitate mai mare. Si noi plecam in concediu pana la 1 sept asa ca nu-i problema, asta daca ai unde sa le tii bine, daca nuuuu....draguta de Miha [pup] le va lua de la tine odata cu ale ei si ti le va si plati (cu ea ma vad mai usor). Darria,bine ca a fost ok,si ca Andreei i-a placut vacanta.Noi suntem deja la a treia, dar in fiecare an e altceva, odata cu varsta si cu preocuparile de rigoare...Multumim de urari, da, plecam pe 23. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alipiticot
Carmen m-ai uitat la fondant.....[q][q] Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url] http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos
Paula,stai linistita,reluam impartitul:[:D] Aime - 2 kg Paula - 2 kg Miha - 2 kg Eu - 2 kg Buli - 2 kg Lili - 2 kg Mai raman 2 kg...vedem noi cum le impartim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Carmen,sa fii fericita si iubita toata viata! La multi ani Alexandru,sa cresti mare,sa fii sanatos si sa ai mult noroc in viata! Nusha,sa vedem,poate ne intalnim in wk la un gratar.. Dana,uau..o luna..fain,noi am facut 2 mii de km in 9 zile. Cristina,multam de urari,voi unde plecati? Addiana,si eu am venit acasa cu o punga de pietre..si nu e prima data,Catalina culege pietre de peste tot,ba sa le picteze,ba ca-s frumoase..asa ca ..facem echipa la depozitat pietre,cu deosebirea ca eu trebuie sa le tin in camera ei..ca .."ce, daca vreau sa le pictez"?!?! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...